عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
112 بازدید
سوال شده قبل در هییت حل اختلاف و هئیت تشخیص توسط (120 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
سلام و ادب به محضر اساتيد معزز
خسته نباشيد
بنده شخصى رو براى رضاى خدا در سال 72 به مدت 2 سال بيمه كردم به دليل اينكه شرايط مالى ضعيفى داشت و همسرش بايد عمل جراحى انجام ميداد گرچه ميدونم كه كار اشتباهى كردم .

نهايتا بعد از دو سال ديگه براش بيمه رد نكردم . ايشون حتى يك دقيقه فعاليت در كارگاه من نداشته .

 حاليه ايشون رفته و ادعا كرده 10 سال كارگر من بوده و اداره كار بازرس فرستاده و بازرس هم بدون هيچگونه تحقيقى تاييد كرده كه ايشون 10 سال كار كرده .

الان هيئت حل اختلاف به صرف 2 سال بيمه و گزارش مبهم بازرس بنده رو محكوم به كليه مزايا و بيمه 10 سال كرده .
سوال بنده اينه آيا به صرف 2 سال بيمه و گزارش بازرس ميتونسته اين حكم رو بده ؟
من چطور ثابت كنم كارگر من نبوده ؟
بى نهايت ممنونم
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (30,440 امتیاز)
با سلام

از مدارک مورد استناد به اشتغال کارگر در کارگاه ، واریز حق بیمه می باشد و در صورتیکه کارگر مدرک دیگری نداشته باشد مطابق با ماده 93 آئین دادرسی کار ، مراجع حل اختلاف بازرس به محل کار کارگر اعزام می نمایند و بر اساس نظر بازرس مبادرت به صدور رای می نماید. در صورتیکه رای توسط هیات حل اختلاف صادر گردیده باشد بمدت 3 ماه فرصت اعتراض در دیوان عدالت اداری دارید و در صورتیکه دیوان عدالت اداری مدارک و مستندات شما را تائید نماید و در صورتیکه دستور توقف عملیات اجرایی نماید ، پرونده شما برای رسیدگی به شعبات همعرض اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی جهت بررسی مجدد ارجاع خواهد نمود.
دارای دیدگاه قبل توسط (120 امتیاز)
بى نهايت ممنون از اساتيد مكرم بزرگواران

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح بیمه-سلامت خرید-بیمه-عمر دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه مرخصی-زایمان بیمه-ایران شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-بازنشستگی بیمه-خدمات-درمانی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...