مشاوره تلفنی 24 ساعته 02170703024
0 امتیاز
392 بازدید
سوال شده قبل در بیمه بیکاری توسط (110 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
سلام با توجه به دادنامه حل اختلاف مبنی بر بازگشت به کار و حق السعی در صورتی که کارفرما سر کار راهم نده میشه بیمه بیکاری گرفت ؟ هرکی یه چیزی میگه یکی میگه چون برات بازگشت به کار زده نمیتونه قبول نکنه یکی میگه باید حقوقت بده یکی میگه میتونه قبول نکنه من موندم و سردر گمی و هنوز رای به اجرا نرفته و قراردادم باهاشون شفاهی بوده
از کارشناسان خواهشمندم جواب بدید
دارای دیدگاه قبل توسط (110 امتیاز)
من بیکارم و فقط میخوام کارفرما را محکوم کنم محکوم به تهمت به بنده محکوم به 10سال کار کردم حالا این شرکت داره همه نیروها را جایگزین میکنه حدود 20ملیون رفتم زیر قرض
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (30,630 امتیاز)
با سلام

مطابق با ماده 159 قانون کار ، رای هیات حل اختلاف قطعی بوده و کارفرما مکلف به اعاده بکار شما مطابق با شغل همتراز می باشد و در صورتیکه کارفرما از مشغول بکار شدن شما امتناع نموده باشد مکلف به پرداخت حق السعی ایام تعلیق شما می باشد ضمنا با مراجعه به اداره کار مربوطه و اطلاع به هیات مذکور مبنی بر عدم اشتغال مجدد شما در کارگاه ، تقاضای رسیدگی نمائید.

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>

مشاوره های مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه مشاوره آنلاین

.
.
...