دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+1 امتیاز
2,658 بازدید
قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط (110 امتیاز)
سلام روشهای پرداخت حق بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد رو میخواستم ممنون از راهنمایی تون
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (13,980 امتیاز)
با سلام.

در بيمه هاي عمر و تامين اتيه پاسارگاد ٥ روش پرداخت وجود دارد:

ماهانه

سه ماهه

شش ماهه

سالانه

يكجا

نكته:

روش يكجا سپرده گذاري هم نام دارد كه با پرل پرداختي شما همانند سپرده بانكي برخورد مي شود و توصيه ميشود براي اعضا خانواده و كودكان از اين روش استفاده كنيد.

براي سرپرست از روش هاي ديگر.

بيمه نامه بك كار بلند مدت است، لذا روشي را انتخاب كنيد كه با ان راحت باشيد و در صورت وقوع هر اتفاقي بتوانيد ان را پرداخت كنيد كه معرق نشود و از پوشش خارج نشويد.

عرف بيمه هاي عمر ساليانه هست و نسبت مدت زماني هم كه به ان سود تعلق مي گيرد با روش هاي ديگر ماهانه، سه ماهه، و شش ماهه بيشتر است و بيمه ما به تفاوت زودتر ريختن حق بيمه را براي اندوخته شما حساب مي كند.
________________________________
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید.
0 امتیاز
قبل توسط (380 امتیاز)

سلام جناب جاوید
این هم روش های پرداخت حق بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد تقدیم به شما:

  1. ساده ترین روش از طریق اینترنت بانک پاسارگاد میباشد،نیازی نیست که شما اینترنت بانک داشته باشید فقط کافیست که به اینترنت دسترسی داشته باشید و با گوشی موبایل،تبلت یا کامپیوتر پرداخت کنید، باید کارت عابر بانک و رمز دوم داشته باشید(با همه کارت های عضو شتاب امکان پذیر است)وارد قسمت پرداخت های اینترنتی شوید،سپس گزینه پرداخت اینترنتی قبوض را انتخاب و با وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت نوشته شده روی دفترچه اقساط،قسط مربوط به همان ماه را پرداخت و شماره پیگیری یا کد رهگیری را روی همان برگه یادداشت کنید.
    نشانی سایت بانک پاسارگاد: Www.bpi.ir
  2. میتوانید به تمامی عابر بانک های پاسارگاد در کشور مراجعه کنید و با هر کارت عابر بانکی(همه بانک ها)گزینه پرداخت قبوض را انتخاب و با وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت،قسط خود را پرداخت و کد رهگیری یا شماره پیگیری را نیز یادداشت کنید.در جریان باشید که نیازی به وارد کردن مبلغ نیست و سیستم بصورت اتوماتیک مبلغ را کسر خواهد کرد.
  3. با تمامی دستگاه های کارت خوان(pos) بانک پاسارگاد و با هر کارت عابر بانکی(همه بانک ها) نیز میتوانید قسط خود را پرداخت کنید،کافیست گزینه قبوض را انتخاب کرده و شناسه قبض و شناسه پرداخت را وارد و شماره پیگیری را یادداشت کنید.
  4. میتوانید به صورت حضوری و با در اختیار داشتن دفترچه اقساط و  وجه نقد در هر جای ایران به تمامی شعب بانک های پاسارگاد،تجارت و کشاورزی مراجعه و قسط خود را واریز کنید،ضمناً در این روش دفترچه اقساط شما پرفراژ خواهد شد.
  5. میتوانید نرم افزار  پاد  را از بانک پاسارگاد دریافت و از این روش اقساط خود را واریز کنید.


محسن عزیزی(نماینده و مشاوره بیمه عمر) / بیمه پاسارگاد
 

مشاوره های مشابه

دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.