درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
475 بازدید
قبل در جریمه و بدهی مالیات توسط (100 امتیاز)
آیا قرارداد مشاوره مالیاتی با موسسه حسابرسی مشمول کسر مالیات میشود؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (32,470 امتیاز)
طبق ماده 104 ق م م 5درصد تعلق میگیرد که این ماده حذف شده است در نتیجه مشمول مالیات نمیشود

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...