درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,589 بازدید
قبل در ثبت شرکت و ثبت برند توسط (120 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
با درود فراوان.

مدتی پیش (حدود شش ماه قبل) اقدام به ثبت یک شرکت با مسئولیت محدود کردم و یک دفتر برای محل فعالیت اجاره کردیم. در طول مدت گرفتن مجوزات لازم برای ثبت شرکت ، به طور مداوم از اتاق اصناف شهرستان نامه هایی دریافت کردیم مبنی بر الزام به اخذ پروانه کسب. طی جلسات متعددی که با کارشناس و بازرسین اتاق اصناف داشتم و ضمن توضیحاتی که در خصوص فعالیت خودمون در قالب شرکت مهندسی دادم این دوستان با استناد به ماده و قانون های مختلف بنده رو ملزم به دریافت جواز کسب کردند. شرح فعالیت شرکت در زمینه های اتوماسیون صنایع ، بهره وری و سیستم های کنترلی هستش. در واقع ما فقط کار خدماتی ارائه میدیم و به عنوان فروشگاه فعالیت نمیکنیم. البته در برخی از پروژه ها کارفرما تأمین تجهیزات رو بر عهده ی ما میگذاره ، اما در اصل ما خرده فروش نیستیم.

بعد از گذشت حدود 4 ماه مراحل ثبت شرکت انجام شده و امروز تأییدیه ثبت شرکت رو گرفتم و برای تشکیل پرونده مالیاتی به سازمان امور مالیاتی رفتم. اما با کمال تعجب به بنده گفتند که شما نمیتونید برای یک کد پستی درخواست دو پرونده ی مالیاتی بکنید و میبایست برای ابطال جواز کسب اقدام کنید!! و یا مکان دیگری رو برای دفتر شرکت در نظر بگیرید!

بنده چیزی حدود چهار ماه درگیر گرفتن جواز کسب بودم و در حدود 2.5 میلیون تومان هم هزینه کردم و حالا هنوز چهار ماه نگذشته که باید این جواز رو باطل کنم!!

خواهش میکنم در این خصوص بنده رو راهنمایی بفرمائید.  سپاسگزارم.
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (92,320 امتیاز)
الزام برای دریافت چوازکسب سختگیرانه بوده است ومعمولا اداره دارایی براساس روال نمیتواند یک کدپستی رابرای 2شرکت درنظربگیرد ..دراین مورد بااداره دارایی مذاکره کنید که بتوانید 2 اتاق جداگانه دریک اپارتمان برای 2 محل فعالیت وجوددارد مثل پزشکان ووکلا

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...