باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
1,006 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط
با توجه به این که هنوز کد اقتصادی برای شرکت ثبت نشده است ایا باز هم به شرکت مالیات تعلق میگیرد؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (119,530 امتیاز)
بله اگرشرکت درآمد وعملکردی داشته باشد حتما مالیات تعلق میگیرد بااجرای ماده169 وارسال گزالرش فصلی طرف حساب شما قرارداد وخدمات شماراگزارش میدهد

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+1 امتیاز
1 پاسخ 573 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 439 بازدید
+2 امتیاز
2 پاسخ 2,571 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 397 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 587 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 1,285 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 2,173 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 3,551 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 11,322 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 341 بازدید
سوال شده اردیبهشت 22, 2017 در حسابداری و مالیات توسط سعید احمدی
+2 امتیاز
1 پاسخ 2,896 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 1,025 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 563 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 312 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 404 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
بلاگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...