دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
1,824 بازدید
در حسابداری و مالیات شرکت ها توسط (140 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن توسط
با سلام

آیا مدیران شرکت چه مدیر عامل و چه اعضای هیت مدیره بدون اجازه اساسنامه شرکت و یا وجود صورت جلسه اجازه برداشت از صندوق شرکت و یا حساب جاری شرکت را داشته?

اگر این عمل انجام شود به وسیله سهامداران قابل پیگیری قانونی می باشد?

آیا عنوان برداشت علی حساب به این موضوع در رسید پرداختهای شرکت دادن قانونی است?

خلاف بودن این برداشت را در کدام ماده قانونی در قانون قابل مشاهده هست?
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (20,700 امتیاز)
سلام

کلیه این امور مشمول ماده 129 قانونن تجارت می باشد.

و بازرس شرکت باید در ایت خصوص اقدام کند.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.