باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
524 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط
سلام

من وسیله ای را از جایی خریده ام و  به شرکتی فروخته ام و حالا شرکت از من فاکتور رسمی می خواهد. مبلغ کل فکتور 25 میلیون تومان است.

آیا به کل این مبلغ مالیات می خورد؟

این در حالیه که من 2 تا 3 میلیون سود کردم.

ممنون
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (30,180 امتیاز)
سلام

طبق ماده 94 نحوه درامد مشمول مالیات تعیین شده است.

در صورتیکه به تکالیف خودتان عمل کرده باشید از مبلغ فروش تان میزان خرید و هزینه ها و استهلاکات کسر میشود سپس طبق نرخها مالیات محاسبه میشود.

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+2 امتیاز
1 پاسخ 452 بازدید
0 امتیاز
3 پاسخ 4,351 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1,671 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1,141 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 2,815 بازدید
+2 امتیاز
2 پاسخ 1,387 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
بلاگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...