درخواست مشاور متخصص
+2 امتیاز
871 بازدید
در مالیات ارث توسط
دوباره دسته بندی کردن توسط
آیا در بدهی شخصی متوفی در مالیات بر ارث محاسبه می شود ؟ اگر پاسخ مثبت است چگونه؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (1,420 امتیاز)
با سلام

طبق ماده26 ق م م  بند 5 الف ا:بدهی محقق متوفی شامل مالیات نمی باشد

به کتاب قانون مالیاتهای مستقیم ماده 26 مراجعه بفرمایید

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

+2 امتیاز
1 پاسخ 404 بازدید
  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...