باز هستیم
مشاوره بیمه یا اداره کار
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
9,199 بازدید
در خدمات درمانی و دفترچه بیمه توسط (100 امتیاز)
سلام وقت بخیر

آیا بیمه شده اجباری تامین اجتماعی میتواند خواهروبرادر خود را به دلیل فوت پدرشان تحت پوشش بیمه خود قرار دهد؟
1 پاسخ
0 امتیاز
قبل توسط (6,220 امتیاز)

طبق ماده 58 قانون تامین اجتماعی خواهر و برادر را نمی توان تحت پوشش قرارداد و در صورت فوت پدر آنها می بایست از طریق مادرشان تحت تکفل قرار گیرند. اما در صورتی که شما از بیمه بیکاری استفاده نماییدو خواهر و برادرتان تحت تکفل کسی نباشند می توانید در طول مدت بیمه بیکاری، آنان را مطابق با تبصره 2 ماده 7 قانون بیمه بیکاری زیر پوشش خود قرار دهید. البته با شرایطی مثلا خواهر ازدواج نکرده باشد یا شاغل نباشد و برادر هم زیر 18 سال  یا ازکارافتاده باشد


با احترام
برای دریافت مشاوره بیمه اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+2 امتیاز
1 پاسخ 3,518 بازدید
سوال شده اردیبهشت 25, 2016 در بیمه تامین اجتماعی و اداره کار توسط علی بابایی
+1 امتیاز
2 پاسخ 16,611 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1,124 بازدید
0 امتیاز
2 پاسخ 12,173 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,166 بازدید
سوال شده خرداد 17, 2016 در بیمه نیروهای مسلح توسط بدون نام
+2 امتیاز
1 پاسخ 8,191 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 2,911 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 5,714 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 3,160 بازدید

دسته بندی ها

تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
بلاگ
قوانین بیدبرگ
.
.


...