دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+7 امتیاز
424 بازدید
قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط (180 امتیاز)
سلام :)

می خواستم بدونم پوشش بیمه عمر و سرمایه گذاری از چه سنی شروع میشه

و اگر از بدو تولد شروع میشه در دوران کودکی چه هزینه هایی رو پوشش میده؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

+3 امتیاز
قبل توسط
امکان بیمه شدن در شرکت های مختلف معمولا از بدوتولد وجودداره اما فرق شرکت های مختلف درارائه پوشش هاست مثلا شرکت Xمیگوید پوشش امراض خاص را فقط به افراد 15سال تا 59سال میدهم و شرکت Yمیگوید این پوشش را به افراد بالای 18سال تا60سال میدهم وشرکتی هم پیدا میشود که میگوید این پوشش از بدوتولد که فرد بیمه میشود برقرار است این مطلب را بامراجعه به نمایندگی ها ویا کارشناسان فروش شرکت مورد نظرمیتوانید بدست اورید ولی معمولا شرکت ها برای افراد زیره 18سال شرایطشان کمی متفاوت میشود

یزدانی کارشناس بیمه های عمر وتشکیل سرمایه
قبل توسط (75,510 امتیاز)
سلام آقای یزدانی،

با تشکر بابت پاسخ هایی که ارائه می فرمایید. پیشنهاد می کنم، در "مرجع سوالات بیمه" عضو شوید تا کسانی که نیاز به مشاوره بیشتر دارن بتونن باهاتون تماس بگیرن.

بعد از عضویت، در قسمت "ویرایش پروفایل" می تونید مشخصات تماس خود رو وارد کنید و همچنین وبسایت خود و یا پروفایل تون در بیدبرگ رو وارد کنید.

با تشکر
قبل توسط (760 امتیاز)
بعله ممنون این کارو کردم
قبل توسط
سلام جناب یزدانی
من تمامی پاسخهای شمارو مطالعه کردم و پاسخ های جامع و کاملی داده بودید فقط بنظرم جواب خیلی کلی بوده و فرد پاسخ مدنظر خود رد دریافت نميکند.
طاهری نماینده بیمه
قبل توسط (760 امتیاز)
باسلام وتشکر ببینین شما خودتون نماینده هستید و میدونید که اطلاعات بیمه ای بخصوص بیمه عمر واقعا در یک پست و در چند خط گنجونده نمیشه من سعی کردم ماهی گیری رو یاد سوال کننده بدم وگرنه میتونم خیلی متعصبانه از شرکت خاصی طرفداری کنم اما حقیقت اینه که واقعا چند شرکت هستند درزمینه ی بیمه های عمر خوب کارمیکنند به نظر من ما نماینده ها رسالتی داریم و اگر بخواهیم شرکت دیگری را بکوبیم و متعصبانه ازشرکت خودمان طرف داری کنیم فقط مردم رو از بیمه زده میکنیم و ازرسالت اصلیمون (هرایرانی یک بیمه عمر)فاصله میگیریم پس علت اینکه وارد ریز جزئیات نشدم اینه درضمن شماره موبایلم هم در پروفایل گذاشتم هرکس سوال داشت میتونه زنگ بزنه و من در حد اطلاعات خودم کمکش میکنم اما این که بخوام یک شرکت دیگرو بکوبم و سنگ شرکت خودمو به سینه بزنم به نظر من از اخلاق حرفه ای بدور است!
شادوبیمه گر باشید!
قبل توسط (760 امتیاز)
درضمن من ممنون میشم هرجا که فکر میکنید حرفام ابهام داره بگید تا اطلاعات کاملتر و بهتری ارائه کنیم این سایت میتونه زندگی خیلی ها رو تغببر بده
 باتشکر
0 امتیاز
قبل توسط (11,880 امتیاز)
دروربرشما،پوشش های بیمه ای مانند امراض خاص در بعضی از شرکت ها محدودین سنی و زمانی دارد و در بعضی مثل بیمه سامان از بدو تولد به ببمه شده تعلق میگید.شما برای اطلاعات کامل و دقیق با مشاور تخصصی در این زمینه مشورت کنید.
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید.

مشاوره های مشابه

+2 امتیاز
1 پاسخ 107 بازدید
انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.