درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
145 بازدید
قبل در قانون کار و قرارداد کار توسط (70 امتیاز)
سلام.

بنده باکارفرماقراردادکتبی یکساله داشتم در6ابان من روازکاراخراجم کرددر9ابان شکایت کردم اگردرهیات تشخیص درخواست بازگشت به کارروبدم ایام بلاتکلیفی هم دردادنامه محاسبه ونوشته خواهدشداگربعدانخواهم بازگشت به کارروازاجرائیه احکام دادگستری اداره کارپیگیری نکنم ودنبال بازگشت به کارنرم اشکالی که ایجادنمیکنه یعنی مبلغ حقوق وبیمه ایام بلاتکلیفی(بازگشت به کار) که دردادنامه هیات تشخیص نوشته شده حذف که نمیشه؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (18,740 امتیاز)
سلام

دادنامه هیات تشخیص باستناد ماده ۱۵۹ قانون کار قابل اعتراض  وتجدید نظر خواهی در هیات حل اختلاف برای طرفین دعوی می باشد در صورتیکه طرفین در فرجه قانون ۱۵ روز به حکم هیات تشخیص اعتراض نکنند کل  مفاد  دادنامه (رای)  قطعی ولازم اجرا می باشد وچیزی از ان حذف نمی شود .

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...