عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+2 امتیاز
2,241 بازدید
سوال شده قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط
اگر من بخواهم در بیمه ما بانک ملت بیمه عمر بخرم با ماهانه 50 هزارتومن بعد از 30 سال چقدر می دهند ؟بی
2 پاسخ
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (32,280 امتیاز)
انتخاب شده قبل توسط
 
بهترین پاسخ

با سلام

دوست عزیز در بخش سرمایه گذاری بیمه های عمر عوامل متعددی مانند پوشش های درمانی اخذ شده ، سن بیمه گذار ، نحوه پرداخت اقساط ( ماهیانه ، سه ماهه ، شش ماهه و سالیانه) و ... دخیل خواهند بود.

نمیتوان رقم دقیقی را اینگونه اعلام کرد برای اطلاع از جزییات بیمه های عمر ، پوشش های درمانی ، جدول بیمه و سود میتوانید با دفتر تماس گرفته و یا فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید تا اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

تمامی مشاوره ها اعم از تلفنی و یا در تلگرام رایگان بوده و هزینه ای را برای شما نخواهد داشت.

با تشکر

فاطمه ارنواز مشاور شرکت بیمه سامان
برای مشاوره خرید بیمه عمر کلیک کنید
–1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (6,860 امتیاز)
سلام

در صورت تمايل ميتوانيد با تماس با ما از مشاوره و اعلام نرخ  بيمه عمر رازي نيز آگاهي پيدا كنيد ( منتظر تماس شما هستيم)

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...