درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
399 بازدید
قبل در شکایت از کارفرما یا کارگر توسط (100 امتیاز)
باسلام.

کارگری در مجموعه ما مشغول کار بوده که حق بیمه و بعضا بخشی از حقوق بصورت دستی پرداخت شده. در پایان دوره کار یکساله فرم تسویه حساب امضا کرده به این مضمون که " تمام حقوق و عیدی و سنوات دریافت کردم و طلبی ندارم" ، اما به بیمه اشاره نشده.

صمنا  در مورد اشتغال کارگر هیچ قراردادی وجود نداشته.

آیا این کارگر می تواند ادعای حق بیمه (یا هر شکایت دیگری) کند؟

با تشکر
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (40,620 امتیاز)
با سلام

پرداخت حقوق و مزایا به کارگر، تنها از طریق ارایه اسناد مالی قابل اثبات است و اخذ گواهی از کارگر به هر مضمون_ به لحاظ حقوقی_ فاقد اعتبار است.

ادعای پرداخت نشدن حق بیمه از سوی کارفرما، مستند به ماده 148 قانون کار قابل پیگیری است.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...