دریافت مشاوره تخصصی
0 امتیاز
181 بازدید
قبل در قانون کار و قرارداد کار توسط (100 امتیاز)
باسلام وخسته نباشید خدمت شما،،،

ببخشیدمن امسال برام یک حادثه اتفاق افتاد درکارگاه که به بیمارستان رفتم و۳ماه بهم طول درمان خورد و برای من دربیمه استعلاجی رد شد، میخواستم بدونم این سه ماه بهم مرخصی تعلق میگیرد یا این سه ماه رو هرماه دونیم روز ازمرخصی سالیانم کم میشه؟؟؟

خواهشمندم که من رو راهنمایی کنید.

باتشکر
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (17,100 امتیاز)
با سلام ،با ستناد ماده ۷۴ قانون کار مدت مرخصی استعلاجی با تایید سازمان تامین اجتماعی جزو سابقه کار کارگر محسوب می گردد وبه مدت مذکور مرخصی استحقاقی نیز تعلق می گیرید .

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>

مشاوره های مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه مشاوره آنلاین

.
.
...