درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
193 بازدید
قبل در قانون کار و قرارداد کار توسط (100 امتیاز)
باسلام وخسته نباشید خدمت شما،،،

ببخشیدمن امسال برام یک حادثه اتفاق افتاد درکارگاه که به بیمارستان رفتم و۳ماه بهم طول درمان خورد و برای من دربیمه استعلاجی رد شد، میخواستم بدونم این سه ماه بهم مرخصی تعلق میگیرد یا این سه ماه رو هرماه دونیم روز ازمرخصی سالیانم کم میشه؟؟؟

خواهشمندم که من رو راهنمایی کنید.

باتشکر
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (17,500 امتیاز)
با سلام ،با ستناد ماده ۷۴ قانون کار مدت مرخصی استعلاجی با تایید سازمان تامین اجتماعی جزو سابقه کار کارگر محسوب می گردد وبه مدت مذکور مرخصی استحقاقی نیز تعلق می گیرید .

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...