درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
156 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (100 امتیاز)
سلام

پسرم در حال عبور از خیابان بوده و یه ماشیین بهش بر خورد میکنه و الان در حالت زندگی نباتی هست و رای دادگاه هم صادر شده به مقدار ۱.۵ میلیارد و پسر بنده ۵ سال پیش هم تصادف کرده بود و ضربه مغزی شده بود و پسرم اوایل تصادف قادر به ایستادن و تکلم نبود و در گزارش نهایی پزشکی قانونی نوشته بود هر دو پا فلج و قادر به تکلم نیست ولی بعد از یک سال کار درمانی و فیزیو تراپی کامل خوب شد حال به بیمه چگونه اثبات کنیم که پسرم پس از تصادف قبل کامل خوب شده بود؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (27,180 امتیاز)
با سلام ..... ارائه پرونده پزشکی قبلی و مستندات پزشکی که گویای بهبودی فرزند شما پیش از  زمان وقوع حادثه دوم و گواهی پزشک معالج قبلی میتواند محکمه پسند باشد و نظر کارشناسان امر را جلب نماید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (49,950 امتیاز)
درود برشما

آرزوی سلامتی و شفای آجل برای شما و پسرتون دارم

مطابق قواعد فقهی و اصولی  علماء در محل شک و تردید به اصل مراجعه میکنند و اصل بر صحت مجنی علیه در لحظه قبل از وقوع حادثه میباشد، مگر خلاف ان اثبات شود یا قراین و اوضاع و احوال صحنه حادثه خلاف ان را ثابت کند.

اثبات وظیفه کسی است که ادعایی میکند ، شرکت بیمه که ادعا کرده پسر شما در لحظه قبل از وقوع حادثه از برخی منافع اعضا بدن محروم بوده باید بطور مستدل و مستند این را اثبات کند .

پس شما وظیفه ای جهت اثبات حقانیت خود ندارید

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...