درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
519 بازدید
قبل در بیمه بیکاری توسط (100 امتیاز)
با سلام .به خانواده زندانی که دارای هفده سال سابقه بیمه است ایا بیمه بیکاری تعلق میگیرد؟؟؟؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (4,900 امتیاز)
با سلام

با توجه به اینکه سوال خود را ناقص پرسیده اید در صورتی کارگر حداقل یکسال در اخرین کارگاه سابقه پرداخت حق بیمه داشته باشد و ظرف 30 روز از تاریخ وقوع بیکاری درخواست بیمه بیکاری داده باشد و برقرار شود در صورتی که در حین استفاده از مقرری بیمه بیکاری بر اساس حکم صادر شده از سوی مراجع ذیصلاح بازداشت یا زندانی گردند در صورت صدور رای مراجع مذکور مبنی بر مجرمیت آنان،مشروط بر ان که متاهل نباشند پرداخت مقرری بیمه بیکاری متوقف می گردد و پس از گذراندن دوره محکومیت به شرط عدم اشتغال،با معرفی واحد کار و امور اجتماعی مجددا برقرار خواهد شد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (2,660 امتیاز)
با سلام ؛ با توجه به کامل نبودن توضیحات شما در خصوص سوال ، برداشت اینجانب این است که کارگر که سرپرست خانواده می باشد به جهت مسائل غیر کار ( غیر مربوط به محیط کارگاه ) محکوم و به زندان رفته است و شما که خانواده کارگر هستید می خواهید اقدام برای دریافت بیمه بیکاری نمائید. با فرض صحیح بودن این موضوع شما نمی توانید تقاضای بیمه بیکاری از اداره کار داشته باشید و این مورد جزء موارد مشمول دریافت مقرری بیمه بیکاری نمی باشد.

سربلند باشید

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت نمائید. سربلند باشید >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...