درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
98 بازدید
قبل در بیمه بیکاری توسط (100 امتیاز)
با سلام

بیمه بیکاری دانشجویی ایا به دانشجوی تحت تکفل پدر قابل پیگیری است؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (4,900 امتیاز)
با سلام

با عنایت به تبصره 2 ماده 7 آئین نامه اجرایی قانون بیمه بیکاری،بیمه شده بیکار موظف است در فواصل زمانهای تعیین شده در اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی حضور یافته و اعلام حضور کند.لذا به استناد قانون مذکور منع قانونی مشاهده نشده،مگر اینکه متقاضی موردنظر،در فواصل زمانی تعیین شده فوق الشاره قادر به حضور و غیاب و اماده برای اشتغال مجدد نباشد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...