دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
549 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (100 امتیاز)
سلام،

مادر من صاحب خودروی پراید هست که هشت سال تخفیف بیمه دارد، ولی بیمه آن توسط پدرم و به نام ایشان بیمه شده است. آیا میتوانم قبل از فروش خودرو مادرم، تخفیف بیمه اش رو به ماشین خودم که خودروی سمند صفر هست انتقال بدم؟

آیا این رابطه والدین و فرزندی مشکلی ایجاد نمیکنه؟

آیا قبل از فروش امکان این کار هست یا باید زمان فروش و نقل و انتقال این کار صورت پذیرد؟

و در آخر اینکه چقدر باید هزینه پرداخت کنم واسه انتقال تخفیف؟

ممنون میشم اگه به همه سوالاتم پاسخ دهید
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (28,140 امتیاز)
با سلام .... طبق تبصره  ماده 6 قانون جدید بیمه شخص ثالث مصوب سال 95 تخفیفات بیمه نامه متعلق به انتقال دهنده ی سند مالکیت خودرو بوده و انتقال دهنده میتواند این تخفیفات را به خودروی دیگری از همان نوع که متعلق به خود یا همسر و والدین و یا فرزند بلاواسطه میباشد منتقل کند.

ضمناً هیچ هزینه ای هم ندارد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

+1 امتیاز
1 پاسخ 158 بازدید
انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.