درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
781 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (6,580 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
سلام

آیا می توان هنگام فروش وسیله نقلیه تخفیف های بیمه نامه شخص ثالث را به خودرو جدید انتقال داد ؟ ممنون از شما
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (51,350 امتیاز)
درود بر شما

مطابق ماده ۶ قانون ییمه  ثالث ۹۵ انتقال دهنده خودرو میتواند تخفیفات ناشی از عدم خسارت خودرو را به خودرویی از همان سیستم و برای همسر یافرزندان و یاخود شخص انتقال دهد

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...