عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+3 امتیاز
552 بازدید
سوال شده قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط
گذاشتن دوباره کلمه کلیدی قبل توسط
با سلام ، بنده بیمه عمر و سرمایه گذاری پارسیان به مبلغ سالیانه 600000 تومان با افزایش 10 درصد اقساط و 5 درصد سرمایه فوت و همچنین بیمه عمر و سرمایه گذاری کارآفرین به مبلغ 600000 تومان بافزایش 5 درصد در سال اول اردیبهشت 93 خریداری نمودم ، اکنون سوال بنده اینست که آیا بیمه سوم  دیگری از پاسارگاد یا ایران به مبلغ 300000 تومن سالیانه خریداری نمایم بهتر است یا سرمایه های دو بیمه قبلیم را افزایش دهم ؟ در ضمن برای بنده سود در اولویت می باشد
4 پاسخ
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (1,330 امتیاز)
درود بر شما

مبلغی که برای بیمه عمر در نظر دارید اگه 10% در آمد شما باشه مناسبه. برای افزایش و تقویت بیمه هایی که دارید یا تهیه بیمه جدید نیاز به گرفتن مشاوره بیشتر و شناخت شرایط شما و نیازهای شما می باشد.
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (56,160 امتیاز)
با سلام ،

آفرین بر شما که دارای بیمه نامه عمر هستید ، در کل بهر است بیمه سوم خود ار با کمترین ضریب سرمایه خریداری نمائید تا از پایان سال اول به سودذ بنشینید و نیاز به افزایش حق بیمه دیگر بیمه نامه های شما نیست .
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (200 امتیاز)
سپرده ی تدریجی بانک یا صندوق سرمایه گذاری با درآمد ثابت و پیش بینی سود بهتر است
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (13,990 امتیاز)
با سلام.

خرید بیمه نامه سوم به شما پیشنهاد می شود، اصطلاحی داریم در تجارت که می گوید تخم مرغهایت را در یک سبد نگذار، بهتر است از یک شرکت بیمه ای دیگر بیمه نامه جدید تهیه نمایید و فقط به مشاور خود اعلام کنید که دو بیمه نامه دیگر دارید و آنها به او نشان دهید که بتواند بیمه نامه ی بهتری را برای شما تنظیم کند.

در صنعت بیمه این اصطلاح به پخش کردن ریسک معروف است.

خود بنده دو بیمه نامه در دو شرکت پاسارگاد و کارآفرین دارم.
________________________________
مجید تویسرکانی شرکت بیمه پاسارگاد کد: 63872
برای مشاوره خرید بیمه عمر کلیک کنید

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...