عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
918 بازدید
سوال شده قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط
ویرایش شده قبل توسط
با سلام از اینکه زحمت کشیده وبه سوال قبلی من پاسخ دادید متشکرم حال سوال دیگری دارم من ماهیانه با مبلغ 50000 هزار تومان شروع به بیمه عمر و سرمایه گذاری کنم ایا به نظر شما بیمه ایران یا بیمه پاسارگاد ویا غیر از اینها کدامیک خدمات بهتری چه از نظر سرمایه گذاری و جه از نظر پوشش بیمه ای خدمات خوبی را ارایه می دهد انتخاب کنم متشکرم
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (360 امتیاز)
درود بر شما.
قبل از جواب شما باید نکته ای را یادآوری کنم.
به این علت که بیمه های زندگی(عمر) جنبه سرمایه گذاری نیز دارند باید توجه داشت که مبلغ پرداختی حق بیمه متناسب با درآمد هر شخص باشد تا در آینده، هم از نظر مبلغ پرداختی پوششهای بیمه ای شخص متناسب باشد و هم مبلغ بازنشستگی که دریافت خواهید کرد مناسب درآمد فعلی شما باشد.
در مورد بهتر یا بدتر بودن بیمه ها هم باید عرض کنم هیچ بیمه ای بد نیست. بیمه زندگی در همه شرکتها خوب است اما شما باید ببینید هدفتان از تهیه این نوع بیمه چه موردی است؟ بعد با در نظرگرفتن پوششهای بیمه ای بین شرکتهای مختلف تصمیم نهایی خود را گرفته و اقدام به تهیه بیمه نمایید.

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...