دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
253 بازدید
قبل در بازنشستگی و مستمری توسط (100 امتیاز)
بنده شاغل نیستم خانه دار هستم و بیمه ای از هیچ جایی برایم رد نمیشود بغیر از بیمه تامین اجتماعی ک چون بازمانده همسرم هستم و ماهیانه حقوق مستمری دریافت میکنم

ایا مبلغ کسر شده از حقوق مستمری میتواند در اینده بعنوان حقوق بانشستگی محسوب شود ی خیر؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (740 امتیاز)

با سلام
مبلغی که از حقوق مستمری دریافتی شما کم میشه مربوط به ماده 89 قانون تامین اجتماعیه و در خصوص هزینه های درمانیه و هیچ گونه سابقه بیمه برا شما حساب نمیشه


برای دریافت مشاوره تلفنی و حل سریع مشکل خود کلیک کنید

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.