درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
515 بازدید
قبل در حقوق ، عیدی ، سنوات و مزایای قانون کار توسط (1,150 امتیاز)
سلام

آیا حداقل حقوق تعیین شده وزارت کار براساس ساعت کار هست یا به صورت کلی در ماه باید به کارگر پرداخت شود ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (36,810 امتیاز)
در کارهای تمام وقت معمولا عرف به این صورت است که حقوق و مزایا در پایان ماه پرداخت می شود.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (2,260 امتیاز)
با سلام ؛

مطابق با  ماده 41 قانون کار و تبصره ذیل آن کلیه کارفرمایان موظف به پرداخت حداقل های قانونی برای کلیه کارگران خود هستند ضمناً توجه شما را در صورت انجام کار پاره وقت به مفاد ماده 39 قانون فوق الذکر نیز جلب می نمایم.

سربلند باشید

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت نمائید. سربلند باشید >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...