درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
492 بازدید
قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط (100 امتیاز)
سلام پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه  در صورت فوت بیمه گذار(بیمه گذار و بیمه شده یکی نباشد) تا پایان قرارداد را کدام شرکتهای بیمه ای ارایه می دهند
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (28,140 امتیاز)

با سلام.... در برخی از شرکتهای بیمه ای مانند بیمه آسیا و بیمه ما این پوشش ارائه میگردد. بطور مثال در بیمه آسیا طرحی با عنوان بیمه نامه جامع مهر آسیا ارائه میگردد که در این بیمه نامه همزمان دونفر بعنوان بیمه شده از مزایای بیمه نامه بهره مند خواهند شد. بیمه گذار بعنوان بیمه شده اول و بیمه شده اصلی هم بعنوان بیمه شده دوم میباشد. پیشنهاد میکنم جهت اطلاع از سایر مزایای این طرح از امکان درخواست مشاوره رایگان خرید بیمه عمر سایت بیدبرگ استفاده نمائید.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (20,960 امتیاز)
درود بر شما در شركت بيمه سامان در صورت از كار افتادگي بيمه گذار حتي اگر بيمه گذار چندين نفر مثل همسر و فرزندان و افراد تحت تكلف بيمه شده باشند و دادن حق بيمه به مدت ده سال براي همه بيمه نامه هاي كه بيمه گذار بوده است معاف و از شرايط بسيار عالي از كار افتادگي شركت سامان برخواردار خواهد بود دريافت  سرمايه فوت ده سال اول قراداد نقدي ودريافت مستمري و در پايان ده سال برخوردار از سرمايه خريداري  شده  به شرط حيات و در صورت  فوت به ذينفعان  داده خواهد شد .

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...