درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,151 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
سلام

اگر در موعد پرداخت ديه توسط شركت بيمه شخص زيان ديده نتواند حضور پيدا كند (به عنوان مثال زيان ديده در شهرديگري باشد )تا چه مدت بعد از موعد پرداخت ديه ميتواند به بيمه مراجعه كند براي دريافت ديه مثلاً اگر يك ماه بعد بتواند حضور پيدا كند تكليف ديه چيست؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (27,220 امتیاز)

با سلام .... طبق ماده 32 قانون شخص ثالث بیمه گر مکلف است حداکثر تا بیست روز پس از قطعی شدن رای، خسارت را پرداخت نماید. در صورت عدم مراجعه زیاندیده یا اولیاء دم در مهلت مقرر، مبلغ خسارت نزد صندوق تودیع و قبض واریز به مرجع قضائی تحویل میشود که در اینصورت تعهد بیمه گر و مسبب حادثه ایفاء شده تلقی میگردد و زیاندیده میتواند با مراجعه به صندوق بلافاصله خسارت خود را عیناً دریافت نماید.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
سوال شده 1 سال قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن 1 سال قبل توسط
0 امتیاز
آیا در صورت واریز دیه به حساب دادسرا مبلغی از آن كم می شود ؟

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...