عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
116 بازدید
سوال شده قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط
ویرایش شده قبل توسط
ممکنه یکی یک بار بیمه عمر و آتیه خرید کنه و فقط برای سرمایه گذاری از اون استفاده کنه و پوشش های بیمه ای تهیه نکنه ؟

ادمین: سوال تون به دلیل عدم توضیح کافی ویرایش شد و همچنین می تونید سوال های دیگه تون رو جدا بپرسید.
2 پاسخ
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (56,700 امتیاز)
انتخاب شده قبل توسط
 
بهترین پاسخ
با سلام ،
بله این قابلیت در بیمه های عمر وجود دارد تا بتوانید با عدم دریافت پوشش های بیمه ایی و یا کاهش ضریب سرمایه بیمه عمر صرفا ش مایه گذاری نمائید.
توصیه: راه حل فوق برای زمانی است که شما دارای پوشش های بیمه ایی در بیمه نامه دیگر داشته باشید و بخواهید بیمه نامه جدید را صرفا جهت سرمایه گذاری خریداری نمائید، از طرفی شما باید به دیده سرمایه گذاری بلند مدت به بیمه های عمر نگاه فرمائید.
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
نه شما حتما باید حد اقل از پوشش فوت بیمه عمر استفاده کنید .البته حتما باید برای روشنتر شدن مفهوم بیمه عمر با یک کارشناس صحبت کنید .علاوه بر این اگر فقط قصد سرمایه گذاری را دارید مسلما سرمایه گذاری در بانک و بورس بسیار بهتر خواهد بود که البته شما باید بیشتر با ابعاد مفید و جالب بیمه های عمر آشنا بشین .

عبدالرضا محمدنژاد مشاور شما در بیمه آسیا

09372061246

@rezamn6873تلگرام

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...