درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
613 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (28,140 امتیاز)
با سلام .... آیا شرکت بیمه گر به اشخاص ثالثی که در قسمتی از وسیله نقلیه که برای انسان تعبیه نشده است مستقر باشند خسارتی پرداخت میکند؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (28,140 امتیاز)
انتخاب شده قبل توسط
 
بهترین پاسخ

درود بر همراهان بیدبرگ..... شورای عالی بیمه در اجرای تبصره 2 ماده 21 قانون جدید بیمه شخص ثالث یکی از موارد خارج از تعهد بیمه گر را بشرح ذیل اعلام کرده است: خسارتهای بدنی وارده به اشخاص ثالثی که در قسمتهایی از وسیله نقلیه مستقر شده باشند که برای استقرار انسان تعبیه نشده است، مصداق خسارت خارج از تعهد بیمه گر میباشد و جبران اینگونه خسارتها در تعهد صندوق خسارتهای بدنی است.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
قبل توسط (51,190 امتیاز)
درود بر شما

بسیار عالی

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...