درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
574 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (28,140 امتیاز)
آیا میتوان خسارت راننده ای را که در اثر روشن کردن خودرو در پارکینگ سرپوشیده ومسمومیت با گازهای متساعد از خودرو فوت کرده را، از محل بیمه ی حوادث راننده دریافت کرد؟؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (28,140 امتیاز)
انتخاب شده قبل توسط
 
بهترین پاسخ

با سلام و درود خدمت همکار گرامی بابت پاسخ داده شده...

باید بعرض برسانم با عنایت به تعریف حوادث در بند پ ماده 1 قانون شخص ثالث - حوادث عبارت است از هر نوع سانحه ناشی از وسایل نقلیه موضوع این بیمه نامه و محمولات آنها از قبیل تصادم-تصادف سقوط-واژگونی- آتشسوزی و یا انفجار یا هر نوع سانحه ناشی از وسایل نقلیه بر اثر حوادث غیرمترقبه....

لذا به نظر اینجانب در صورتیکه طبق تشخیص پزشکی قانونی علت مرگ استنشاق گازهای سمی متصاعد شده از خودرو باشد و مقامات قضایی فرض خودکشی را رد کرده باشند بیمه گر باید از محل حوادث راننده ی مسبب خسارت را پرداخت نماید.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (6,220 امتیاز)
با سلام موضوعی که مطرح نموده اید با توجه به اینکه سبب بروز آسیب میتواند متفاوت باشد تصمیم گیری سخت و مستلزم بررسی یکایک اوراق موثر است .

گاز های متصاعد شده از خودرو به خودی خود نمیتواند کشنده باشد و محدود بودن فضای پارکینگ و نظایر آن سببب اصلی بروز حادثه است .به نظر میتوان اسباب بروز حادثه را بررسی و بر اساس میزان تاثیر آنها تصمیم گرفت.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...