از مشاور متخصص بیمه و قانون کار مشاوره تلفنی دریافت کنید.
0 امتیاز
265 بازدید
سوال شده قبل در لیست بیمه توسط (120 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
باسلام برای من از شرکتی که کار میکردم بیمه رد میشد و در لیست بیمه بودم حالا شرکت بیمه یازده ماه از شرکت حق بیمه طبق لیست ماههای قبل کم کرده ولی ادعا میکند که چون لیست تحویل نشده سابقه ما را درج نکرده پولشو میگیرن ولی سابقشو نمیدن این قانونی است؟ چطور میشه این سابقه را از بیمه گرفت چون با استناد به لیست ماههای قبل حق بیمه رو کسر کرده یا دریافت کرده
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (12,280 امتیاز)
همراه گرامی بیدبرگ

پیشنهاد ما به همه کارگران عزیز این است که اول هرماه به سامانه مشاهده سوابق تامین اجتماعی (پایگاه اینترنتی) مراجعه و سوابق خود را مشاهده نمایند و در صورت مغایرت یا عدم پرداخت کارفرما و عدم ارسال لیست، از طریق ثبت دادخواست در اداره کار پیگیر اجرایی شدن ماده 148 قانون کار باشند.

بهتر است آگاه باشید کارفرما حتی اگر بخواهد و حسن نیت داشته باشد امکان ارسال لیست ایام گذشته و منقضی شده را ندارد چرا که ارسال لیست هرماه یک مهلت قانونی مقرری دارد و دلخواه نیست.

سپاس از همراهی شما

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>
دارای دیدگاه قبل توسط (710 امتیاز)
با سلام

می توانید مستندات پرداخت حقوق و مزایا+ تهیه استشهاد محلی و.... تهیه و با تکمیل فرم های ادعای سابقه در شعبه تامین اجتماعی ذیربط امکان اثبات اشتغال بکار و نهایتاً عدم پرداخت حق بیمه از سوی کارفرما را فراهم نموده و الزام آن از سوی سازمان تامین اجتماعی به پرداخت پس از تایید در کمیته های ادعای سوابق وجود دارد.
سوال شده 3 هفته قبل در شکایت از کارفرما توسط (110 امتیاز)
ویرایش شده 3 هفته قبل توسط
0 امتیاز
برای پیگیری سوابق بیمه رد نشده از طرف کارفرما طی 30 سال سابقه کار چه باید کرد ؟

مشاوره های مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه

.
.
...