درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
773 بازدید
قبل در لیست بیمه توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
باسلام برای من از شرکتی که کار میکردم بیمه رد میشد و در لیست بیمه بودم حالا شرکت بیمه یازده ماه از شرکت حق بیمه طبق لیست ماههای قبل کم کرده ولی ادعا میکند که چون لیست تحویل نشده سابقه ما را درج نکرده پولشو میگیرن ولی سابقشو نمیدن این قانونی است؟ چطور میشه این سابقه را از بیمه گرفت چون با استناد به لیست ماههای قبل حق بیمه رو کسر کرده یا دریافت کرده
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (15,680 امتیاز)
همراه گرامی بیدبرگ

پیشنهاد ما به همه کارگران عزیز این است که اول هرماه به سامانه مشاهده سوابق تامین اجتماعی (پایگاه اینترنتی) مراجعه و سوابق خود را مشاهده نمایند و در صورت مغایرت یا عدم پرداخت کارفرما و عدم ارسال لیست، از طریق ثبت دادخواست در اداره کار پیگیر اجرایی شدن ماده 148 قانون کار باشند.

بهتر است آگاه باشید کارفرما حتی اگر بخواهد و حسن نیت داشته باشد امکان ارسال لیست ایام گذشته و منقضی شده را ندارد چرا که ارسال لیست هرماه یک مهلت قانونی مقرری دارد و دلخواه نیست.

سپاس از همراهی شما

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
قبل توسط (540 امتیاز)
با سلام

می توانید مستندات پرداخت حقوق و مزایا+ تهیه استشهاد محلی و.... تهیه و با تکمیل فرم های ادعای سابقه در شعبه تامین اجتماعی ذیربط امکان اثبات اشتغال بکار و نهایتاً عدم پرداخت حق بیمه از سوی کارفرما را فراهم نموده و الزام آن از سوی سازمان تامین اجتماعی به پرداخت پس از تایید در کمیته های ادعای سوابق وجود دارد.

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...