درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
915 بازدید
قبل در مفاصا حساب بیمه توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
آیا زمانی که فیش نهایی برای دریافت مفاصا حساب را تامین اجتماعی صادر کرد میتوان درخواست داد کارفرما خودش فیش را از محل مطالبات پیمانکار ( 5 درصد و قسط آخر ) پرداخت کند ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (2,020 امتیاز)
پرداخت  طبق فیش صادره تامین اجتماعی .توسط چه پیمانکاریاکارفرماپرداخت بشه منعی نداره.چون این عمل تامل بین پیمانکاروکارفرما می باشد.ولی درماده ۳۸تامین اجتماعی به کارفرماتکلیف شده ازهرصورت وضیعت میبایست ۵درصدکسرنزدخودش نگهداری کندوقسط اخرهم موکول به مفاصاحساب نمایید.پس بنابرین میتواندسوری بین کارفرماوپیمانکارانجام شود.ولی قانونی هیچ ذبحساب کارفرما این کارانجام نمی دهد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...