درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,356 بازدید
قبل در مفاصا حساب بیمه توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
ما شرکت بازرگانی هستیم که یسری از کارهای تعمیراتی را شخصی برای ما صورت حق الزحمه انجام میدهد و فاکتور میفرستد آیا باید این شخص تعمیر کار را بیمه کنیم و اگر بله میزان بیمه پرداختی بابت آن شخص چقدر است؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (2,020 امتیاز)
سلام .این نوع کارشماجنبه ماده ۲۸قانون بوده وجنبه ماده ۳۸پیمانکاری رونداره.وبایدطبق ماده ۳۹قانون به مانندسایرپرسنل لیست وحق بیمه پرداخت بشه .اگرکارگاه شماطبق بخشنامه ۱۴۰درامد باشد میتوانید ازسهم ۲۰درصد معافیت کارفرمااستفاده کنین .

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...