درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,328 بازدید
قبل در بیمه اختیاری و بیمه مشاغل آزاد توسط (100 امتیاز)
سلام من دختری هستم 26ساله مجرد درحال حاضر تحت بیمه تامین اجتماعی پدرم هستم خودم تو یک مغازه کار میکنم که بیمم نمیکنه واسه همین خواستم خودم خودمو بیمه کنم که سابقه ای هم داشته باشم با توجه به اینکه مدرک مهندسی هم دارم. اما نمیدونم چه بیمه ای با توجه به حقوق کمی که میگیرم (300) میتونم انتخاب کنم که مناسب هم باشه؟؟؟

و سوال دوم  اینکه درصورت اینکه خودم رو بیمه کنم از بیمه تامین اجتماعی پدرم لازمه خارج بشم یا نه ؟؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (8,000 امتیاز)
با سلام

در صورتی که بیمه بشید از بیمه پدرتون خارج میشید و میتونید از بیمه خودتون استفاده کنید ولی با مبلغی که فرمودید در حا حاضر بیهترین بیمه برای شما بیمه عمر و تامین آتیه میباشد که در صورت تمایل میتوانید اطلاعات تکمیلی را از همینجا دریافت نمایید

با بیمه زندگی آینده خود و فرزندانمان را تضمین کنیم
با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (73,170 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
خواهر گرامی سلام،وقت بخیر.

در پاسخ به سوال تون و در تایید فرمایشات همکار محترم خودم،باید خدمت تون عرض کنم که شما هر نوع بیمه پایه ای که بواسطه رابطه کاری براتون ایجاد بشه از تحت تکفل پدر محترم تون خارج خواهید شد.

با توجه به میزان حقوق بسیار کم تون،شما باید قید بیمه تامین اجتماعی رو بزنین چون بعید میدونم که حتی توانایی پرداخت ماهانه حق بیمه زنان خانه دار رو که در حال حاضر ماهانه 120،000 تومان هست رو داشته باشین،اما با توجه به شرایط تون میتونین از ماهانه 30،000 تومان به بالا بیمه نامه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد رو از هر نماینده و یا شعبه و یا خود بنده با مشاوره چند دقیقه ای ثبت نام بفرمایین.

اینکه شما بواسطه کاری که انجام میدین،چرا اینقدر کم حقوق دریافت می کنین به خودتون ارتباط داره ولی بنظر من شما با توجه به مدرک تحصیلی و زحمتی که در راه کسب علم به خودتون دادین،دریافت این میزان حقوق تلف کردن وقت و زندگی شماست و راه های بهتری هم برای در آمد های خوب وجود داره.

اگر که شما در تهران،البرز و استانهای اطراف ساکن هستین و دارای روابط عمومی خوبی باشین،میتونم شما رو دعوت به کار بسیار آسان و راحت فروش بیمه های عمر کنم تا با استفاده از این توانایی تون،بتونین ماهانه میلیونها تومان از این راه کسب درآمد کنین و برای خودتون و آینده تون هم اکنون تصمیم گرفته و زندگی رویایی خودتون رو بسازین.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتونین به آدرس ایمیل زیر پیام بدین تا شرایط و نحوه همکاری رو براتون بفرستم.

h.adibzadeh49@yahoo.com
با تجدید احترام.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...