درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
52,498 بازدید
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (21,180 امتیاز)
انتخاب شده قبل توسط
 
بهترین پاسخ
سلام

در حال حاضر فقط بازنشستگی پیش از موعد با احتساب سنوات ارفاقی می باشد که در سال ۹۷ طبق بند ((ت)) ماده ۲۸ قانون برنامه ششم توسعه پیش بینی شده است اما بودجه آن باید از محل اعتبارات دستگاههای مربوطه تامین گردد. با در نظر گرفتن بند(( الف)) ماده ۲۸ قانون فوق ، طی برنامه ششم توسعه همه دستگاههای اجرائی ( غیر از مدارس دولتی ) باید حداقل ۱۵‎٪ از حجم ، اندازه و ساخت خود را نسبت به وضع موجود کاهش دهند .

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (304,730 امتیاز)

با سلام
شرایط بازنشستگی برای بانوان به صورت زیر است:

  • اگر 35 سال سابقه بیمه داشته باشید، بدون محدودیت سنی می توانید بازنشسته شوید.
  • اگر 42 سال سن و حداقل 20 سال سابقه کار دارید که بیمه آن پرداخت شده است، به شرط آنکه در جایی استخدام باشید و بیمه شما پرداخت شود، می توانید بازنشسته شوید.
  • اگر حداقل 45 سال سن و حداقل 30 سال سابقه بیمه داشته باشید، می توانید بازنشسته شوید.
  • اگر حداقل 55 سال سن و حداقل 10 سال سابقه بیمه داشته باشید، می توانید بازنشسته شوید.
  • اگر حداقل 55 سال سن و حداقل یک سال سابقه بیمه داشته باشید، می توانید با خرید الباقی سابقه مورد نیاز خود تا 10 سال از سازمان تامین اجتماعی، سابقه بیمه خود را به 10 سال رسانده و بازنشسته شوید.


شایان ذکر است بانوانی که دارای سابقه مشاغل سخت هستند، به ازای هر سال سابقه، 1.5 سال سابقه محاسبه می شود. همچنین شرایط خاص بازنشستگی برای افرادی که جانباز و یا معلول می باشند نیز وجود دارد.


توجه داشته باشید برای محاسبه تعداد سال سابقه بیمه تفاوتی بین پرداخت حق بیمه از طرف کارفرما با بیمه زنان خانه دار، بیمه قالیبافی، بیمه اختیاری، مشاغل آزاد، هنرمندان، خبرنگاران و سایر بیمه های خویش فرما نمی باشد و کلیه سال های پرداخت حق بیمه های فوق به عنوان تعداد سال سابقه بیمه در نظر گرفته می شود. همچنین مدت زمان استفاده از بیمه بیکاری، مرخصی زایمان و استعلاجی نیز به عنوان سابقه بیمه در نظر گرفته می شود.

برای بررسی بهترین شرایط برای بازنشستگی شما پیشنهاد میکنم مشاوره تلفنی با متخصص امور بازنشستگی و مستمری از بیدبرگ دریافت کنید که می تونید از طریق صفحه اصلی سایت بیدبرگ درخواست مشاوره خود را ثبت کنید  >> ثبت درخواست مشاوره <<


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...