از مشاور متخصص بیمه و قانون کار مشاوره تلفنی دریافت کنید.
0 امتیاز
174 بازدید
سوال شده قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (110 امتیاز)
ايا بيمه ثالث رو ميشه منتقل به ماشين بعدي كرد ؟؟ من ١٠ سال تخفيف دارم ولي ماشينم رو فروختم رو ماشين جديدم منتقل ميشه ؟؟؟

بیمه حوادث طبیعی برای اتومبیل باید جدا گانه بیمه شود یا تو همون بیمه شخص ثالث و بدنه هست ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (44,340 امتیاز)
باسلام

باستناد ماده ۶ قانون بیمه ثالث ۹۵ کلیه تعهدات و حقوق ناشی از قراردادبیمه از تاریخ انتقال مالکیت به انتقال گیرنده تعلق دارد. اما ذیل این ماده در تبصره اون عنوان شده تخفیفات بواسطه نداشتن حوادث منجر به خسارت بیمه نامه متعلق به انتقال دهنده است و به وسیله نقلیه وی یاهمسر یا اولاد که از همان نوع باشد میتواند انتقال دهد
با احترام
جهت
مشاوره تلفنی یا حضوری
دریافت خسارات مالی و جانی ناشی از تصادفات،
طرح دعاوی حقوقی علیه شرکت بیمه و صندوق‌ تامین خسارات جانی
کلیک کنید
سوال شده 1 ماه قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (110 امتیاز)
0 امتیاز
شرایط و هزینه انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث به فرزند

سوالات مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه

.
.
...