درخواست مشاور متخصص
+2 امتیاز
183 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (120 امتیاز)
طبق نظر مسئولین بیمه فقط در صورت اسقاط یا انتقال این کار امکان پذیر است . آیا گواهی سرقت پلیس مکفی نیست ؟ آیا قانون در این زمینه احتیاج به بازبینی ندارد ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (36,690 امتیاز)
بادرود
دوست عزیز طبق تبصره ماده 6 چنانچه سند خودرو به نام شماست میتوانید تخفیفات را از روی آن برداشته و به خودرو دیگری بنام خود یا فرزند یا همسرتان انتقال دهید

تبصره ـ كليه تخفيفاتي كه به واسطه «نداشتن حوادث منجر به خسارت» در قرارداد بيمه موضوع اين قانون اعمال شده باشد، متعلق به انتقال دهنده است. انتقال دهنده مي تواند تخفيفات مذكور را به وسيله نقليه ديگر از همان نوع، كه متعلق به او يا متعلق به همسر، والدين يا اولاد بلاواسطه وي باشد، منتقل كند. آيين نامه اجرائي اين تبصره به پيشنهاد بيمه مركزي و تأييد شوراي عالي بيمه به تصويب هيأت وزيران مي رسد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...