عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
0 امتیاز
190 بازدید
سوال شده قبل در بیمه زنان خانه دار توسط (110 امتیاز)
باسلام بنده33سالمه خانه دارم، 5سال شاغل بودم بیمه تامین اجتماعی داشتم .7سال ازازدواجم گذشته میخوام بیمه م رو ادامه بدم . بدون بیمه درمانی.درآمدهم ندارم. حق بیمه ثابت هست؟بیمه خانه داری برام مناسب تره یا اختیاری؟ چندسال طول میکشه بازنشسته بشم.باتشکر
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (62,330 امتیاز)
خواهر گرامی سلام،وقت بخیر.

شما اگر در تامین اجتماعی 45 سال سن و 20 سال سابقه داشته باشی میتونی بازنشسته بشی. برای بیمه زنان خانه دار بین 15 تا 40 سال میتونی بیمه بشی و اون هم برای بازنشستگی حداقل 20 سال سابقه نیاز داره و حق بیمش در سال جاری ماهانه 120 هزار تومن هست. بنابراین در حال حاضر شما با کسری سنواتی معادل با 15 سال مواجه هستی که باید پرداخت کنی.

حق بیمه هم هر سال ومتناسب با افزایش حقوق بین 13 تا 18% افزایش پیدا میکنه.

و ضمنا" در جریان باشین که سوابق تامین اجتماعی قابلیت بازخریدی نداره،بدین معنا که اگر بفرض پس از گذشت مثلا" 8 سال از ادامه پرداخت حق بیمه منصرف بشین،دیگه نمیتونین حق بیمه های پرداختی رو از تامین اجتماعی پس بگیرین و پرداختی شما فقط بعنوان سابقه  براتون حفظ میشه که این سابقه زیر 10 سال از نظر بازنشستگی هیچ ارزشی براتون نداره و فقط با 10 سال بودن سابقه معادل با 10 روز حقوق دریافت خواهید کرد که در حال حاضر معادل با 310 هزار تومن هست!!!

باید خود شما شرایط رو بسنجی و ببینی که آیا میتونی این حق بیمه رو هر ماه پرداخت کنی؟

در غیر اینصورت،ثبت نام یک بیمه نامه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد رو با حق بیمه ماهانه بین 50 تا 100 هزار تومان و با افزایش سالانه حق بیمه 20% بهتون پیشنهاد میکنم که جایگزین خوبی بجای آن هست و اینکه حتی در صورت پشیمان شدن و یا ناتوانی شما در پرداخت حق بیمه از سال ششم به بعد حق بیمه های پرداختی شما،بهتون عودت داده میشه و یا حتی میتونین 90% از اون مبلغ رو بصورت وام بدون نیاز به ضامن و فقط با تنها 4% کارمزد وام بگیرین و به شرکت بیمه پاسارگاد در اقساط 3 ساله بازپس بدین.
با تجدید احترام

با تجدید احترام، هومن ادیب زاده،مدیرفروش بیمه های عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد،شعبه دکتر بهشتی تهران
برای مشاوره خرید بیمه عمر کلیک کنید

سوالات مشابه

دسته بندی ها

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...