درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
5,439 بازدید
قبل در بیمه اختیاری و بیمه مشاغل آزاد توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
با عرض سلام من 32 سن دارم و 5 سابقه بیمه اجباری تامین اجتماعی. از این ماه تصمیم گرفتم از بیمه زنان خانه دار استفاده کنم چون جایی شاغل نیستم.و فقط برای بازنشستگی میخوام. به نظر شما این کار بهتره یا خرید بیمه عمر. من همسر و یک پسر 1 ساله دارم
دریافت مشاوره تخصصی >>

3 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (75,780 امتیاز)
با سلام بیمه عمر بحثی جدا دارد ولی شما دارای ۵سال سابقه هستید وبه خاطر اینکه بتوانید از مزایای بازنشستگی در آینده استفاده کنید پس بهتره از بیمه زنان خانه دار استفاده کنید

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
سوال شده 3 سال قبل در بازنشستگی و مستمری توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن 3 سال قبل توسط
آیا برای بازنشستگی با 20 سابقه بیمه و 42 سال سن باید همه 20سابقه بیمه اجباری باشد ؟
0 امتیاز
قبل توسط (73,170 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
خواهر گرامی سلام،وقت بخیر.

برای دریافت حقوق از تامین اجتماعی،باید حداقل ۲۰ سال سابقه و ۵۰ سال سن داشته باشید و اگر ۱۰ سال سابقه داشته باشین،حقوق کامل دریافت نمیکنین.

ضمنا سوابق تامین اجتماعی قابلیت بازخریدی نداره،به این معنی که شما نمیتونی این ۵سال سابقه رو به تامین اجتماعی پس بدی و پولش رو بگیری،در حالی که در بیمه های عمر بین سال پنجم تا هفتم،سود بیمه نامه تون از حق بیمه پرداختی تون بیشتر میشه و بیمه نامه تون از این سال به بعد کاملا رایگان میشه!!! و ما اصطلاحا میگیم که از اینجا به بعد بیمه نامه تون مجانیه.

حق بیمه زنان خانه دار در حال حاضر از ماهانه۱۲۰ هزار تومان شروع میشه.

در بیمه های تامین اجتماعی،حق بیمه رو سازمان تامین اجتماعی به شما اعلام میکنه،ولی در بیمه های عمر حق بیمه رو خود شما و بر اساس درآمدت تعیین میکنی و کم و زیاد کردنش هم دست خود شماست.

و نیز از محل اندوخته(سود) بیمه نامه تون تا میزان ۹۰٪ وام با فقط کارمزد ۴٪،بدون نیاز به ضامن و بازپرداخت ۳ ساله میتونین دریافت کنین!!

برای دریافت اطلاعات بیشتر،مشاوره حرفه ای و رایگان و ثبت نام بیمه موردنظرتون لطفا فرم پرسش نامه رو پر کنین تا با شما تماس حاصل بشه.

موفق و پیروز باشین.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (5,610 امتیاز)
درود و وقت بخیر.

با توجه به پرداخت 5 سال حق بیمه اجباری و هدر نرفتن هزینه ای که در این مدت داشتید بهتر است در صورت داشتن توان مالی بیمه اجباری خود را به صورت خویش فرما ادامه دهید و بیمه عمری هم در کنار آن انتخاب کنید.

اگر برایتان امکان دارد بیمه عمری که مطابق با خواسته خودتان باشد را آغاز نمایید. بیمه زنان خانه دار شرکت های خصوصی همان بیمه عمر انفرادی اشخاص است که دارای پوشش بیمه ای و همینطور بازنشستگیست که میتوانید بنا به میزان توانایی مالی حق بیمه آنرا پرداخت نمایید. و بنا به نیاز خود سال بازنشستگی را بدون شرط سنی عملی نمایید.
شاد و پیروز در پناه حق. اصغری
با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...