عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
0 امتیاز
39 بازدید
سوال شده قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط (110 امتیاز)

سلام.

یک نماینده بیمه عمر می تونه بازاریاب کارگزاری هم باشه؟با توجه به اینکه فقط در رشته عمر کد گرفتن.

آیا قانونی هست؟ممکنه کارگزاری پورسانت بیمه های عمر را پیوسته پرداخت نکنه؟ادمین: در صورتیکه چند سوال دارید، برای دریافت سریعتر و بهتر پاسخ خود، هر سوال را در صفحات جداگانه بپرسید تا به صورت جداگانه بررسی و پاسخ داده شود.

سوال دوم: بهترین شرکت بیمه برای گرفتن نمایندگی که هم عملکرد خوبی داشته باشه و هم پرداخت خسارتشون به موقع و منصفانه باشد کدام است ؟

1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (62,330 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
دوست گرامی سلام،وقت بخیر.

قاونا" شما فقط مجاز به انتخاب یک شرکت بیمه برای فروش هر بیمه نامه ای هستین،چون اسم و مشخصات شما در صورت گرفتن کد رسمی،در سامانه بیمه مرکزی ثبت خواهد شد،چه عمر باشه چه جنرال.

در صورتیکه با کارگزار بیمه کار کنین،معمولا" شما زیر مجموعه کارگزار خواهید بود و معمولا" کارمزد را کارگزاران خود محاسبه و به نمایندگان می دهند.

در میان شرکت های بیمه در حال حاضر بیمه پاسارگاد،از زمان فروش اولین بیمه نامه و با معرفی به مرکز حساب جداگانه برای شما باز نموده و کارمزد را بصورت مستقیم(بدون واسطه) به حساب شما واریز خواهد نمود.

با توجه به عملکرد قابل قبول بیمه پاسارگاد در میان شرکت های بیمه،و در صورتیکه که هنوز کد نگرفتین،پیشنهاد دریافت نمایندگی رو خود بنده که مدیرفروش بیمه های پاسارگاد هستم به شما میدهم.

با تجدید احترام

با تجدید احترام، هومن ادیب زاده،مدیرفروش بیمه های عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد،شعبه دکتر بهشتی تهران
برای مشاوره خرید بیمه عمر کلیک کنید

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...