عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
0 امتیاز
68 بازدید
سوال شده قبل در سوالات کارشناسان بیمه توسط (72,290 امتیاز)
سلام

2.شما کدام بیمه را در بیمه عمر پیشنهاد میکنید که هم عملکرد خوبی داشته باشه هم پرداخت خسارتشون به موقع و منصفانه باشه.
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (62,330 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
دوست گرامی سلام،وقت بخیر.

در حال حاضر شرکت بیمه پاسارگاد با دارا بودن بیش از 9000 نماینده در سطح ایران،تنها شرکتی هست که دارای این تعداد نماینده در کل ایران می باشد.

علت این امر چند دلیل می باشد:

1-اختصاص یک حساب جدا برای دریافت کارمزدها از مرکز بیمه پاسارگاد برای هر نماینده!!!

2-با فروش 10 بیمه نامه،هر فرد و پس از دیدن آموزش های اولیه فروش،برای دریافت کد به مرکز معرفی می گردد تا سریعا" به دریافت کد رسمی فروش بیمه های عمر رسیده و خود را نماینده رسمی بیمه پاسارگاد بداند!!!

3-هر نماینده بعد از دریافت کد میتواند از وام 2 میلیون تومانی (بدون بهره و ضامن)استفاده نماید!!!

4-ضمنا" هر نماینده میتواند از مزایای بیمه تکمیلی نمایندگان استفاده نموده،خود و خانواده محترم خودش رو تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار بده و حق بیمه آن از محل کارمزدهای نماینده کسر خواهد گردید!!!

5-هر نماینده پس از رسیدن به کارمزدهای بالاتر میتواند تا میزان 20% از میزان کارمزد خود را بعوان وام از مرکز تقاضا نمایند!!!

6- با فروش 300 بیمه نامه و یا 100 میلیون فروش بیمه نامه و یا فروش 600 بیمه نامه بهر مبلغی که باشه،نمایندگان میتونن ارتقاع شغلی بگیرن و از نماینده به مدیرفروش ارتقاع شغل پیدا کنن.

و میزان فروش هر مدیرفروشی که با نمایندگان به حد معینی برسه میتونه به مدیر آموزش و سپس به مدیر ارشد ارتقاع پیدا کنه.

بنابراین ملاحظه می کنین که در بیمه پاسارگاد،افراد بر اساس توانایی و میزان فروش شون میتونن ارتقاع بگیرن و از مزایای اون استفاده کنن.

ضمنا" بیمه پاسارگاد از نظر خوشنام بودن در بین آحاد جامعه زبانزد همگان می باشد.

از لحاظ پرداخت خسارات به بیمه شدگان نیز میتونم خدمت تون عرض کنم که این رو از خود بیمه شدگان ویا بیمه گذاران سوال بفرمایین بهتره چرا که بقول شاعر:

مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید.

با تجدید احترام

با تجدید احترام، هومن ادیب زاده،مدیرفروش بیمه های عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد،شعبه دکتر بهشتی تهران
برای مشاوره خرید بیمه عمر کلیک کنید

سوالات مشابه

+1 امتیاز
1 پاسخ 521 بازدید

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...