عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
0 امتیاز
66 بازدید
سوال شده قبل در تقاضای تجدید نظر توسط (130 امتیاز)
مدتی قبل از کار اخراج شدم و در اداره کار شکایت کردم در روز رسیدگی کارفرما گفت حقوق و عیدی و سنواتت را ببخش تا حق بیمه ات را با صدور رای فوری واریز نمایم و این کار را کردم ولی بعد از صدور رای ایشان زیر قولش زد و حق بیمه را واریز نکرد و به رای هم اعتراض کرد حال در تجدید نظر من میتوانم دوباره مطالبه حقوق و عیدی و سنوات خود را بنمایم ؟
2 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (25,500 امتیاز)
اگر بابت صلح انجام شده به کارفرما رسید داده باشید ، بابت حقوق و مزایا نمی توانید کاری انجام دهید ولی برای عدم پرداخت حق بیمه می توانید اقدام کنید
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (2,780 امتیاز)
باسلام و احترام

درخصوص بخشش عیدی و سنوات خود توضیحات کافی نبوده و مبهم است. ضمن اینکه طبق ماده 11 آیین دادرسی کار توافق مانع اجرای قوانین و مقررات نخواهدشد. بنابراین چنانچه رسیدی به کارفرمانداده باشید( در رسید حتماذکرمبلغ الزامی است) میتوانید به رای صادره اعتراض کنید. و در رابطه با حق بیمه(ماده 148 قانون کار) چنانچه رابطه کاری شما برای هیت تشخیص محرز شده باشد میتوانیدمطالبه کنید . پیشنهادمیشود ابتدا صورتجلسه هیتی را که درآن توافق کردیدرا از بایگانی دریافت و با مشاور روابط کار مشورت نمایید(بدلیل عدم توضیحات مکفی).

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...