عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
0 امتیاز
10 بازدید
سوال شده قبل در از کار افتادگی توسط (110 امتیاز)
با سلام و خسته نباشید.بنده در فروردین 94 دچار تصادف منجر به ضربه و خونریزی مغزی شدم و حدود ده روز در کما بودم و دچار پارگی مینیسک زانو شدم.

با توجه به اینکه در آن زمان حدود3سال بود که بیمه قالیبافی بودم،خانواده اقدام به امور از کارافتادگی بنده نمودند.اما متاسفانه با وجود شرایط بسیار بد سلامتی روحی و جسمی ام و با وجود تایید پزشکان متخصص برای از کارافتادگی بنده،کمیسیون پزشکی بیمه از کارافتادگی ام را تایید نکرد.

اکنون بعد از دو سال که برای بازرسی قالیبافی اینجانب آمده بودند،بازرس اظهار داشته که قادر به بافتن نیستم،در حالیکه سال پیش بازرس دیگر تایید کرده و گواهی صلاحیت حرفه ای خود را از آموزش فنی و حرفه ای نیز تازه تمدید کرده ام.

آیا با وجود تمدید کارت و تایید سال پیش بازرس،میتوانم با ارایه مدارک به رای کمیسیون پزشکی اعتراض کنم و آیا نتیجه خواهد داد یا نه؟
لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید

سوالات مشابه

دسته بندی ها

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...