دریافت مشاوره تخصصی
0 امتیاز
1,522 بازدید
قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط (190 امتیاز)
سلام دوستان
نحوه پرداخت اقساط حق بیمه رو سالانه و درصد افزایش رو 25 درصد انتخاب کردم ولی درصد افزایش سالانه سر مایه بیمه عمر 10 درصد انتخاب کردم آیا انتخاب درستی بوده و در کل منظور از افزایش سالانه سرمایه بیمه عمر چیست و آیا با افزایش او حق دریافتی آخر دوره کاهش میابد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (8,000 امتیاز)
سلام دوست عزیز

ضریب افزایش سرمایه عمر بستگی به شرایط سنی هم داره و منظور درصد افزایش مبلغ فوت طبیعی هستش...یعنی اگه مبلغ فوت طبیعی50میلیون باشه اون مبلغ سالی 10% افزایش خواهد داشت

با بیمه زندگی آینده خود و فرزندانمان را تضمین کنیم
با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>
0 امتیاز
قبل توسط (70,330 امتیاز)
دوست گرامی سلام،وقت بخیر.

در حال حاضر من از میزان سن تون،شغل تون،متاهل و یا مجرد بودن تون بی اطلاع هستم،زیرا که همه این عوامل در زمان ثبت بیمه نامه و مزایای آن موثر هست.

اما در بیمه های 30 ساله بهترین افزایش حق بیمه سالانه بین 10% تا 20% هست و برای بیمه های بین 20 تا 30 سال افزایش حق بیمه تا 25% نیز توصیه می گردد.

اما در مورد افزایش سرمایه های بیمه عمر،در صورتیکه بیمه نامه تان 30 ساله می باشد 5% افزایش سالانه سرمایه عمر و در صورتیکه بین 10 تا 20 سال می باشد حداکثر 15% توصیه میگردد.

بنابراین با توجه به پاسخی که خدمت تون عرض نمودم،میتونین اطلاع پیدا کنین که افزایش سالانه سرمایه های بیمه نامه تون مفید هست یا خیر.

در پاسخ به سوال آخرتون نیز باید عرض کنم که پاسخ تون مثبت هست،بدین معنا که هر چقدر افزایش سرمایه های بیمه نامه تون بیشتر باشه،مسلما" از اندوخته بیمه نامه تان کسر خواهد گردید.

با تجدید احترام.

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>
قبل توسط (190 امتیاز)
میخواهم دقیقتر راهنماییم کنید در حال حاضر سنم 32 ساله و 5 سال هست که حق بیمه دارم کارمند و مجردم و از سال سوم درصد افزایش رو 25 و سرمایه بیمه عمر رو ده درصد انتخاب کردم و مدت زمان بیمه نامه رو هم 25 سال انتخاب کردم
قبل توسط (70,330 امتیاز)
دوست گرامی ام سلام،وقت بخیر.
بیمه نامه شما با تفاصیلی که فرمودین 30 ساله هست و شما افزایش حق بیمه تون رو از سال سوم به 25% ارتقاع دادین و پوششها تون رو به 10%.
چون صدور بیمه نامه شما با سیستم قدیمی سوددهی بر اساس 5 سال اول 18% و بعد از آن با 15% تا آخر قرارداد تعریف شده،حتما باید جداول بیمه نامه اولیه و الحاقیه رو در کنار هم قرار بدین و با همدیگه مقایسه کنین که میزان پرداختی و دریافتی شما در کدام جدول بیشتر و بهتر براتون بوده و یا هست.
ملاک در حال حاضر فقط مقایسه این دو جدول می باشد که من به آنها دسترسی ندارم.
بنابراین نتیجه قطعی بعد از مقایسه دو جدول حاصل می گردد.
با تجدید احترام
قبل توسط (190 امتیاز)
با عرض پوزش میخواهم انتخاب دقیقتری داشته باشم برای همین عکس از بیمه نامه رو که سال 92 منعقد شده رو میگذارم
http://uupload.ir/files/f88x_g.jpg
و این هم عکس بعد از الحاقیه
http://uupload.ir/files/0by2_b.jpg
http://uupload.ir/files/u5lq_b1.jpg
با توجه به اینکه در سال اول ضریب افزایش بیمه عمر رو 300 برابر انتخاب کردم ولی بعد از الحاقیه 230 برابر شده به نظر دوستان بهترین پیشنهاد با توجه به مبلغ پرداختی و شرایطی که عرض کردم چیه که در سال بعد تغییرش بدم متولد 64 هستم و بیمه نامه سال 92 منعقد شده؟
قبل توسط (70,330 امتیاز)
دوست گرامی ام سلام،وقت بخیر.
پیشنهاد میکنم تا از نماینده تون بخواین با توجه به مواردی که خدمت تون عرض می کنم جدولی مطابق با دستورالعمل پیشنهادی بنده براتون بگیره و سپس شما نتیجه شو با جدول دومی که براتون الحاقیه خورده مقایسه بفرمایین.
در جدول بیمه نامه اول میزان حق بیمه پرداختی شما تا آخر قرارداد 1،178،376،000 ریال و میزان دریافتی شما 4،768،668،546 ریال هست.
در جدول دوم میزان حق بیمه پرداختی شما 16،912،080،000 ریال و میزان دریافتی شما 38،513،432،136 ریال هست که اگه بین دو مبلغ اول یه تقسیم ساده انجام بدین،میزان دریافتی شما 4/13 برابر پرداختی شما و در جدول دوم این میزان معادل با 2/27 برابر پرداختی شما خواهد بود!!!
پس ملاحظه می فرمایین که جدول بیمه نامه اول بیشتر به نفع شما هست از نظر میزان بازدهی.
اما در کل بیمه نامه شما:
1-میزان جبران حق بیمه از بابت پوشش ازکارافتادگی از 50% به 100% افزایش پیدا کنه.
2-افزایش حق بیمه از 25% به 15% کاهش داشته باشه.
3-افزایش سرمایه بیمه عمر از 10% به 5% کاهش داشته باشه.
4-هزینه پزشکی حادثه از 5% به 10% افزایش داشته باشه.
5-پوشش زلزله،شورش و بلوا نیز داده بشه.
6-پوشش امراض خاص نیز از 20% به 30% افزایش پیدا کنه.
7-فرمودین که مجرد هستین،پس بنظر من لزومی نداره که سرمایه های فوت بعلت حادثه تون 3 برابر سرمایه غرامت فوت بهرعلت باشه(البته اگر که تمایل داشته باشین که در صورت فوت شما،بعلت حادثه،پول خوبی به پدر و یا مادرتون و یا سایر ذینفعهای بیمه نامه تون برسه،این قضیه منتفیه)،در غیر اینصورت تمام افزایش های پوشش حوادث رو به 2 برابر کاهش و هزینه های پزشکی حادثه رو به 10% افزایش بدین تا براتون بهتر باشه.
در حین انجام درخواست اعمال این تغییرات،ضریب تشکیل سرمایه رو به 300 برابر افزایش بدین.
با تجدید احترام
قبل توسط (190 امتیاز)
ممنون دوست عزیز توضیحات خیلی کامل و مفید بود فقط یه سوال در مورد کاهش درصد حق بیمه از 25 به 15 آیا مبلغ کل رو کاهش نمیده؟ به نظرتان بهتر نیست همین درصد باشه که هر سال بیشتر پس انداز کنم؟
قبل توسط (70,330 امتیاز)
درود بر شما،وقت بخیر.
خواهش میکنم،راهنمایی درست و پاسخ صادقانه انجام وظیفه است.
اگر که شما توانایی پرداخت حق بیمه بالا رو دارین،بیمه نامه دیگری با حداقل پوشش ها برای خودتون ثبت نام کنین و میزان 25% افزایش حق بیمه رو به همان 15% کاهش بدین و بیمه نامه دیگرتون رو با حق بیمه بالا پرداخت کنین و یا در کنار حق بیمه تون یک سپرده 20-50 یا حتی 100 میلیونی قرار بدین.
در نظر داشته باشین که با جدول اول بیمه نامه تون،شما 4 برابر و با جدول دوم فقط 2 برابر پرداختی رو پس میگیرین.
با تجدید احترام

مشاوره های مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ    حضور در گپ و گفت
رزرو آنلاین مشاوره مشاور و وکیل بیمه مشاوره آنلاین

.
.
...