درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
637 بازدید
قبل در قانون کار و قرارداد کار توسط (100 امتیاز)
سلام
من چند نفر نیروی کار با قرارداد کار موقت بصورت سه ماهه داشتم که اکنون پس از اتمام قرارداد و جهت عقد قرارداد جدید میخواهم آنها را تبدیل به قرارداد ساعتی کنم آیا امکان دارد یا خیر ؟ چگونه باید انجام داد که مشکلی قانونی پیش نیاد.
متشکرم
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (13,280 امتیاز)
قرادادساعتی به موجب آیین نامه ماده 35 قانونکارمیباشد از این رومشاغل دراین خصوص دارای شرایط خاص است.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید.>>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...