درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
621 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (100 امتیاز)
با سلام و عرض خسته نباشید
بنده در ۱۸ بهمن ۹۵ تصادف کردم ک راننده مقصر محسوب و مجروح شدم. شرکت بیمه گذار بمن گفت ک مراحل پزشکی قانونی رو طی کن و دیه بگیر.

بعد از ۸ ماه این طرف و اون طرف فرستادن و کلی خرج.بهم گفت شما مشمول قانون جدید نمیشین. چون نقص عضو نداشتین و این قانون جدید فقط مخصوص بیمه گذاران از ۱۷ مرداد ۹۶ است.
ضمن اینکه تاریخ صدور بیمه من ۲۸ فروزدین ۹۵ است.
خاستم بدونم من مشمول دیه میشم یا نه ؟
واینکه مثلا شکستگی بینی جز نقص عضو هست یا ن؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (39,870 امتیاز)
با سلام

بله متاسفانه بيمه گران مشمولان اين ماده رو بعد از ايين نامه اجرايي ماده ٣ ميدانند زيراكه حق بيمه بعد از تصويب ايين نامه تغيير كرده ولي از بحاظ حقوقي پرونده شما قابل پيگيري هست و ميشه  بيمه گر رو ملزم به پرداخت خسارات كرد
-----------------
✳️آیا راننده مقصر گواهینامه یا بیمه نداشته است؟
✳️آیا راننده مقصر از صحنه تصادف فرار کرده است؟
✳️آیا در دریافت و پرداخت دیه تصادفات مشکل دارید ؟
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...