دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+4 امتیاز
14,025 بازدید
قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط
گذاشتن دوباره کلمه کلیدی قبل توسط
سلام،آیا بیمه ایران بیمه بازنشستگی دارد که ماهانه مبلغی واریز کنی وبعد ازچند سال بازنشسته بشی وماهانه حقوق بازنشستگی  بگیری،میخواستم دراین مورد اطلاعات کامل و دقیق بدست بیارم خواهشن دراین مورد راهنمایی وشرایط کاملشو بهم بدید.
دریافت مشاوره تخصصی >>

5 پاسخ

+1 امتیاز
قبل توسط (6,770 امتیاز)

با سلام

بیمه مان محصول جدید بیمه ایران این امکان را به شما میدهد که با واریز مبالغی بصورت سالیانه/ شش ماه یکبار/ سه ماه یکبار و یا ماهیانه پس از چند سال بازنشسته شده و مستمری دریافت نمایید.

میزان پرداختی و مدت پرداخت شما بستگی به عوامل مختلفی مانند میزان مستمری که تمایل دارید دریافت کنید و سن و ... دارد. کارشناسان ما می بایست پس از دریافت اطلاعات لازم از شما بهترین بیمه نامه را به شما پیشنهاد دهند.

برای دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه عمر می توانید برروی لینک زیر کلیک نمایید:

بیمه عمر  = https://www.bidbarg.com/?p=15295


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
+1 امتیاز
قبل توسط (3,100 امتیاز)
سلام

در شرکت بیمه ایران شما می توانید با خرید بیمه عمر و سرمایه گزاری ( مان ، جامع زندگی ) پس از پایان مدت بیمه نامه از پوشش بازنشستگی استفاده نمایید .

قابل ذکر می باشد در طول مدت بیمه نامه هم می توانید از مزایا و پوشش های دیگر این بیمه نامه نیز استفاده نمایید . پوشش ها شامل خطر فوت ، بیماریهای خاص ، حوادث ، از کار افتادگی ، بازنشستگی ، دریافت وام بدون ضامن و چک و سفته ، معاف از مالیات و مالیات بر ارث ، تامین آتیه فرزندان ، پس انداز و استفاده از اندوخته بیمه نامه و مزایای دیگر ....

روش پرداخت به صورت ماهانه ، سه ماه ، شش ماه ، سالانه و یک جا می باشد

حداقل حق بیمه 50،000 تومان

حق بیمه می تواند به صورت ثابت یا افزایش تا حداکثر 25 درصد باشد

مدت بیمه نامه حداقل 5 سال و حداکثر مجموع سن و مدت بیمه شده 106 سال می باشد

سودهای این بیمه نامه شامل سود تضمینی و سود مشارکت و سود سرمایه گزاری می باشد

میزان بازنشستگی بستگی به مدت بیمه نامه و حق بیمه پرداخی دارد

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
+1 امتیاز
قبل توسط (780 امتیاز)
سلام بله تمامی بیمه های عمر و بازنشستگی از جمله بیمه ی ایران برای رفاه حال بیمه شدگان چنین طرحی را ارایه دادن

و شما می تونید موقع انجام قرار داد مشخص کنید که دوست دارید چنساله بازنشسته بشید  و میتونم این مژده رو به شما بدم در صورتی که بازنشستگی سی ساله رو انتخاب کنید با مبلغ بالاتر از 100 هزار تومان در موعد بازنشستگی بازنشستگی شما 1/5 الی 2 برابر بیمه ی تامین اجتماعی میشه

مهسا مجیدی پور مشاور بیمه ی عمر و تامین اتیه ی پاسارگاد کد 67817

برای مشاوره خرید بیمه عمر کلیک کنید

0 امتیاز
قبل توسط (3,630 امتیاز)

تمام شرکتهای بیمه ای امکان تبدیل بیمه عمر به مستمری را پس از طی حداقل 10 یا 15 سال دارا میباشند.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (3,630 امتیاز)

مستمری از محل بیمه عمر انواع مختلفی دارد. شما میتوانید درخواست مستمری برای یک بازه زمانی مشخص بدهید یا اینکه درخواست دریافت مستمری مادام العمر داشته باشید.

در حالت اول، شما مثلا درخواست میدهید که برای یک بازه زمانی مشخص (5، 10، 20، سال) مستمری دریافت کنید. در این حالت، محاسبات بصورت یک عملیات بانکی انجام میشود و شما سود ماهیانه متناسب با سود بانکی آن سال (و به احتمال زیاد کمی بیشتر از آن) دریافت میکنید.

در حالت دوم، اگر بیمه گذار درخواست مستمری مادام العمر بدهد. محاسبات بر اساس یک عملیات بیمه ای انجام میشود و متفاوت با نحوه محاسبات سود سپرده های بانکی است. با توجه به سن متقاضی ممکن است مبلغ ماهیانه دریافتی بیشتر یا کمتر شود. در قرارداد مستمری مادام العمر، شرکت بیمه گر در واقع ریسک حیات بیمه گذار را میخرد (برعکس قرارداد بیمه نامه عمر که بیمه گر ریسک فوت را پوشش میدهد). بطور مثال اگر دو بیمه گذار یکی با سن 20 سال و دیگری با سن 65 سال با سرمایه و اندوخته یکسان در یک تاریخ یکسان درخواست مستمری مادام العمر بدهند دریافتی آنها متفاوت خواهد بود (عملیات بیمه ای) ولی اگر درخواست دریافت مستمری برای یک بازه 10ساله بدهند دریافتی آنها کاملا یکسان خواهد بود (عملیات بانکی)

نکته مهمی که باید همه بیمه گذاران در نظر داشته باشند این است که قانون تبدیل به مستمری در همه بیمه ها وجود دارد و اینکه بیمه گذار حق انتخاب دارد و میتواند با توجه به شرایط روز بهترین حالت را برای خود و عزیزانش انتخاب کند. البته با توجه به اینکه برخی شرکتها جدیدا وارد حوزه بیمه عمر شده اند هنوز آیین نامه دقیق و مشخصی تدوین نکرده اند. ولی شرکتهایی که به زمان پرداخت مستمری نزدیک هستند بصورت دقیق و تخصصی شرایط را مشخص نموده اند.

به عنوان نکته پایانی، در دنیا بیشترین نوع مستمری که بسیار استقبال شده است از نوع مادام العمر کاهشی است. به این صورت که در ماههای اولیه مبلغ مستمری بالاتر است و به تدریج در سالهای بعد کم میشود. البته در دنیا مستمری آنی هم بسیار پرطرفدار است که فعلا در ایران شرکتی ارائه نداده است.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.