درخواست مشاور متخصص
+4 امتیاز
11,250 بازدید
قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط
در مورد بیمه عمر بیمه ایران اطلاعات می خواستم. طرح بیمه زندگی مان بیمه ایران را می شود توضیح دهید ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

+2 امتیاز
قبل توسط (6,770 امتیاز)

با سلام

 بیمه‌ی زندگی مان (Maan universal life insurance)

نهالی نو ، از ریشه ای کهن

فردا همین امروز ساخته می شود ……

شرکت بیمه ایران به عنوان اولین شرکت بیمه‌ی ایرانی و شرکتی پیشرو، با هدف ارایه مناسب ترین پوشش بیمه ای و تامین نیازهای آحاد مردم، اقدام به طراحی و ارایه بیمه‌ی زندگی “مان” نموده است.

بیمه‌ی زندگی “مان” داشتن آرامشی پایدار در این عصر ناپایدار.

افراد زیادی تصور می­کنند بیمه‌ی زندگی هم هزینه دارد و هم ابزاری پیچیده است! این در حالی است که “مان” ابزاری است قوی و انعطاف­ پذیر برای محافظت از زندگی خودتان و زندگی کسانی که دوست­شان دارید. “مان” به کمک شما می­آید و مشکلات امروز و فردای شما را در نظر گرفته و به حل آنها کمک می­کند، در این صورت خرید بیمه‌ی زندگی “مان” ارزشمند خواهد بود. بیمه‌ی زندگی “مان” این امکان را فراهم می نماید، بدون تغییر در شرایط فعلی، امنیت، آرامش و امید را به عزیزان تان هدیه کنید.

گاهی یک بیمه نامه، فقط یک خواسته شما را برآورده می سازد، اما بیمه زندگی “مان” متناسب با خواسته ها و نیازهای شما طراحی شده و می تواند ترکیبی از مهم ترین خواسته های شما را برآورده سازد.

 مزایای بیمه ای “مان”

1) عدم محدودیت سنی و امکان صدور بیمه نامه از بدو تولد.

2) پرداخت 5 تا 35 برابر حق بیمه سالیانه به استفاده کننده(گان) در صورت فوت بیمه شده با توجه به شرایط بیمه ‌‌‌‌‌‌نامه.

3) پرداخت 5 تا 140 برابر حق بیمه سالیانه به استفاده کننده(گان) در صورت فوت بیمه شده بر اثر حادثه (پوشش فوت به هر علت + پوشش حادثه)

4) پرداخت تا 100 درصد سرمایه فوت به هر علت در صورت نقص عضو و یا از کار افتادگی کلی و جزئی دائم بیمه شده بر اثر حادثه.

5) پرداخت تا 20 درصد سرمایه فوت به هر علت برای هزینه های پزشکی ناشی از وقوع خطرات مشمول بیمه های حوادث به بیمه شده .

6) پوشش تکمیلی معافیت از پرداخت حق بیمه و برخورداری از تمام مزایای بیمه زندگی در صورت از کارافتادگی کامل و دائم بیمه‌گذار بر اثر حادثه تا پایان مدت بیمه نامه.

7)پرداخت 1 تا 3برابر آخرین حق بیمه پرداختی سالیانه بیمه گذار و به مدت ده سال، در صورت از کارافتادگی کامل و دائم بر اثر حادثه بیمه شده

8) پوشش رایگان فوت در اثر حادثه تا زمان صدور و حداکثربه مدت 7 روز.

9) پرداخت 25 درصد سرمایه فوت و حداکثر به میزان اندوخته ریاضی بیمه گذار به بیمه شده هایی که در آخرین سال حیات خود قرار دارند.

10)معافیت استفاده کنندگان از مالیلت بر درامد و ارث

11) پرداخت تا 25 درصد سرمایه فوت و حداکثر به میزان 200.000.000 ريال به صورت بلاعوض در صورت ابتلا شدن بیمه شده به یکی از امراض خاص و یا پیوند اعضاء اصلی بدن.

12) پرداخت تا 50 درصد سرمایه فوت و حداکثر به میزان 300.000.000 ريال به صورت بلاعوض در صورت ابتلا شدن بیمه شده به بیماری سرطان

13) امکان ادامه پوشش های تبعی بیمه نامه در صورت عدم پرداخت حق بیمه توسط بیمه‌گذار و تامین حق بیمه از محل ذخیره ریاضی

مزایای سرمایه گذاری “مان”

1) در بیمه زندگی مان، بیمه گذار علاوه بر سود علی الحساب تضمینی، در 85 درصد منافع حاصله از سرمایه گذاری بیمه گر بر روی ذخیره بیمه نامه مشارکت دارد.

2) امكان تبديل کل یا بخشی از اندوخته بیمه نامه به بيمه بازنشستگي در پایان مدت بیمه نامه.

3) ارایه اطلاعات مالی شفاف و کامل در پایان هر دوره از شرایط مالی بیمه نامه شامل سرمایه‌بیمه، کل حق بیمه پرداختی، میزان اندوخته و سایر موارد …..

4) امکان دریافت وام تا 90 درصد ارزش بازخریدی بیمه نامه از پایان سال دوم بدون نیاز به ضامن

5) امکان بازخرید بیمه نامه یا بخشی از بیمه نامه بدون محدودیت زمانی، در صورت وجود ارزش بازخریدی.

جدول نمونه تعهدات :

جدول بیمه زندگی “مان” فرد 30 ساله با پرداخت حق بیمه سالیانه 6.000.000 ريال وسرمایه فوت 150.000.000 ريال و اعمال پوشش های فوت، نقص عضو ناشی از حادثه، امراض خاص، پوشش سرطان، پوشش معافیت و مستمری و افزایش سالیانه %10 سرمایه فوت و حق بیمه به شرح ذیل می باشد:


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
قبل توسط (270 امتیاز)
با سلام .
شما مطمئن هستین که بیمه مان ایران با حق بیمه سالیانه600 بعد 20 سال 101میلیون پرداخت میکنه؟
قبل توسط (307,210 امتیاز)
سلام این جدول برای قبل از ابلاغ آیین نامه سود بیمه مرکزی می باشد
در حال حاضر فقط سود تضمینی ملاک می باشد و سود مشارکت به صورت سالانه اعلام می شود
قبل توسط (210 امتیاز)
این محاسبات مربوط به قبل از انعقاد قرارداد بیمه عمر است ...یکسال بعد از بستن قرار داد همه این محاسبات به زباله دان تاریخ میپیوندد و محاسبات باب میل خود شرکت بیمه عینیت پیدا میکنه که با هیچ منطق ریاضی همخوانی نداره ..یعنی قبل از عقد قراداد بیمه عمر 20 درصد عدد 2 میایون تومان میشه 400 هزارتومان ..اما بعد از بستن قرارداد اگه قرار باشه وام بگیرید ان 20 درصد مساوی 100 هزارتومان میشود و اگر بخواهید پرداخت کنید ان عدد 500 هزارتومان میشود ..بنظر شما الان فکر میکنید که شکایت میکنید و میتونید ثابت کنید 20 درصد ان عدد همیشه یکی است اما زهی خیال باطل چون قرار داد دست انهاست و هر زمان میتونن قرارداد را کم یا اضافه کنن بدون رضایت شما و مثلا یهو میگن شرکت اعلام کرده باید برای صدور هر دفترچه بیمه درطول مدت بیمه 50 هزارتومان پرداخت کنید و مثلا الان سال پنجم است که این قانون تصویب میکنن ..بابت 5 سال قبل هم پولشو میگیرن یعنی هر لجظه میتونن یه قانون بگذرونن که باید فلان مقدار پول بدید و اگر ندید از سرمایه شما برمیدارن هیچ کاری هم نمیتونید بکنید ..چون در روز اختلاف بیمه گذار میگه این قانون شرکت بیمه مرکزیه ..به اونا میگی اونا میگن نخیر بیمه ایران ..به بیمه ایران مراجعه میکنی ..میگن او کارگزاری که پیشش رفتی ..حالا اگه کارگزار هنوز دفترش موجود باشه که این سیکل ادامه پیدا میکنه و باید هی دور خودت بگردی و اگه ان کارگزار دفترشو که اجاره ای بوده جکع کنه و نباشه ..دیگه کار تمومه و هیچ کس اصلا شمارو بعنوان یه بیمه کننده قبول نداره ..ان شماره دفتر بیمه و بیمه گر و همه میشه کشک ...اینو جدی میگم ..کاملا اتفاق افتاده که میگم .بنابراین پیشنهاد میکنم تو ایران جز بیمه شخص ثالث هیچ بیمه دیگه ای قرارداد نبندید چون رسما کلاتونو برمیدارن  هیچکس هم نمیتونه کمکتون کنه
قبل توسط (75,470 امتیاز)

سلام دوست عزیز. 

ممنون بابت ارائه نظرتون. دقیقا به همین دلیل هست که پیشنهاد می کنیم از مشاوران همکار سایت بیدبرگ که از برترین فروشندگان بیمه عمر در سطح کشور بر طبق ارزیابی رضایت مشتریان هستند استفاد کنید تا قرارداد بیمه ای بر طبق نیازهاتون تنظیم بشه و بعدن هی ناراحت نشید بگید این چی بود اون چی بود، من اینو نمی دونستم، اونو نمی دونستم. 

بهتره به جای این روش دیدگاه تون، مشخص کنید که دقیقن مشکل تون چیه تا مشاوران بررسی و پاسخ بدن. 

در صورتی که سوالی دارید از طریق لینک زیر مطرح کنید تا مشاوران بررسی و پاسخ دهند

سوال بیمه عمر

با تشکر

+1 امتیاز
قبل توسط (307,210 امتیاز)

سلام می تونید به لینک زیر مراجعه نمایید

همه چیز در مورد بیمه عمر بیمه ایران


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...