درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
8,371 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
از جلوی منزل حرکت کردم مسیر سر بالایی بود بعد از 20 متر با رعایت اصول راهنما و آینه با سرعت کمتر از 5 کیلومتر گردش به راست (خیابان فرعی) داشتم و ضمنا در سمت راست من یک ماشین سواری دقیقا در نبش خیابان اصلی  پارک بود. و ضمنا در سمت راست من به علت پارک ماشین فاصله ای برای عبور حتی یک دوچرخه هم نبود.

ناگهان از سمت راست من موتوری با سرعت از گلگیر پشت کوبیده و تا آینه سمت راست را داغون نمود. در صورتی که سمت چپ من در خیابان برای عبور مستقیم خالی بود و سمت راست من برای عبور فاصله ای نبود و با توجه به خسارت وارده به ماشین من حاکی از سرعت زیاد موتور می باشد. نظر شما  چیست؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (1,540 امتیاز)
حکم موتور سیکلت در مقابل ماشین حکم عابر پیاده است و اثبات این که مقصر موتور سیکلت است آسان نیست .

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
قبل توسط (51,190 امتیاز)
واقعا ؟ اینو جدی گفتید؟
قبل توسط (1,540 امتیاز)
اثبات این امر که شما به طور ناگهانی تغییر مسیر نداده اید اگر کروکی دارید و در آن افسر شما را مقصر اعلام کرده است نیاز به تشکیل هیات سه نفره دارد . بسته به نظر آن ها و بازسازی صحنه تصادف و مکان تصادف احتمال این که تقصیر تصادف 50-50 باشد هست . همه این ها منوط به نظر هیات سه نفره و بازسازی صحنه حادثه دارد .
قبل توسط (51,190 امتیاز)
درود برهمکارگرامی
در اجرای اصول ابتدایی رانندگی وسایل نقلیه هر راننده موظف است در منتهی الیه سمت راه حرکت کرده و جز در موارد گردش به جپ به خط سفید میان راه نزدیک نگردد

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...