عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
0 امتیاز
1,922 بازدید
سوال شده قبل در خرید بیمه عمر توسط (5,810 امتیاز)
بهترین بیمه عمر از نظر بیمه مرکزی کدام است ؟
3 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (1,850 امتیاز)

تمام شرکت های بیمه تحت نظارت بیمه مرکزی می باشند. تفاوت شرکت های بیمه تنها در ارائه پوشش های بیمه ای متنوع می باشد. 
برای خرید بیمه عمر مهم تر از نام شرکت بیمه، تنظیم مناسب قرارداد بیمه عمر می باشد. 
اگر قرارداد بیمه عمر متناسب با نیازهای شما تنظیم شده باشد، در صورت بروز خسارت یا اتمام دوره قرارداد بیمه عمر، می توانید از مزایای بیمه عمر به طور کامل استفاده نمایید. 

برای دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه عمر می توانید برروی لینک زیر کلیک نمایید: 
بیمه عمر  = https://www.bidbarg.com

0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (5,680 امتیاز)

درود و وقت خیر.

    برای خرید بیمه عمر مهم تر از نام شرکت بیمه، تنظیم مناسب قرارداد بیمه عمر می باشد

شرایط عمومی تمام بیمه نامه ها یکی بوده و تفاوتی باهم ندارند و کارشناسان تمام شرکتها صادقانه جهت داشتن آینده ای روشن برای شما در تلاش هستند.

شرایط شخص شما و خواسته های شما در کنار مشاور خوب( یکی از همکاران حقیر) عامل تعیین کننده برای تنظیم بهترین بیمه نامه

شاد و پیروز در پناه حق. اصغری
برای مشاوره خرید بیمه عمر کلیک کنید
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (60,770 امتیاز)
دوست گرامی سلام،وقت بخیر.

همانطوری که همکاران محترم بنده خدمت تون عرض کردن چهار چوب کلی بیمه های زندگی در تمامی شرکتهای بیمه در ایران یکی می باشد.

اما بعضی از شرکتها با کسب مجوز از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران،اقدام به قرار دادن پوششهای مناسب تر برای بیمه گذاران خود نموده اند که تفاوت بیمه نامه را به حد اعلای بهترین خدمات بیمه ای رسانده اند.

در بین این شرکتها،بیمه پاسارگاد پیشگام در ارایه این خدمات و محصولات متنوع بیمه ای بر روی بیمه نامه عمر خود بوده که از سال ۱۳۹۱ با تغییرات عمده ای که در بیمه نامه های خود بوجود آورد،سهم فروش خود و نمایندگان خود را از بازار ایران به بیشترین میزان ممکن ارتقاع داده است.

پوششهای بیمه آتش سوزی منزل مسکونی،غرامت نقص عضو حادثه،هزینه های پزشکی بر اثر حادثه،غرامتهای ازکارافتادگی و معافیت از پرداخت حق بیمه،بیمه تکمیلی درمان رایگان( در بخش جراحی و بستری) بطور کاملا رایگان،پوشش دادن یکی از استثناعات بیمه نامه های عمر(پوشش فوت در اثر زلزله و یا شورش و اغتشاش)،تخفیف های تمدید یا صدور بیمه های بدنه اتومبیل،جزو امتیازاتی هستند که بیمه پاسارگاد بمدت حداقل ۵ سال هست که بر روی بیمه نامه های عمر وجود داشته و باعث رضایتمندی بیمه گذاران بیمه پاسارگاد گردیده است.

بجز این،احراز سطح یک توانگری مالی این شرکت از سال ۱۳۸۹ نشان از توانمندی این شرکت در این عرصه می باشد.

ضمنا،بیمه پاسارگاد،اولین و تنها شرکت بیمه ای هست که دارای بیمه اتکایی داخلی (بیمه اتکایی ایرانیان) بوده و از این نظر گروه مالی پارس آریان را در زمره گرانترین شرکتهای تاریخ در ایران درآورده است.

موفق و پیروز باشین.

با تجدید احترام، هومن ادیب زاده،مدیرفروش بیمه های عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد،شعبه دکتر بهشتی تهران
برای مشاوره خرید بیمه عمر کلیک کنید

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح بیمه-سلامت خرید-بیمه-عمر دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه مرخصی-زایمان بیمه-ایران شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-بازنشستگی بیمه-خدمات-درمانی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...